Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen még elmehetek 4D...

29 hetesen még elmehetek 4D uh-ra nem túl késo?

Figyelt kérdés
Eloszor mennénk!
2009. okt. 18. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még 38 hetesen is voltam. :)

A29 az még tök jó idő!


Menj, nagy élmény!

2009. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő?
2009. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért késő? Szerintem korai. Én a 31. héten voltam, nagyon szépen láttunk mindent, de még 1-2 hetet kellett volna bírnom, akkor már jobban hasonlított volna ránk :)
2009. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en 36 hetesen megyek, miert lenne keso??
2009. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem késő, én 30 hetesen voltam. A babám nagyobb volt méret szerint, bő 32 hetesnek felelt meg. Ami jó volt benne: már nagyon szép babásan husis volt, a karján és a csuklóján már akkor látszott egy-egy fodor, nagyon jól le tudták még mérni, minden szervét szépen meg tudták nézni, tehát nagyon megnyugtató volt. Ami kevésbé volt látványos: már akkora volt a fiam, hogy alig mozdult, hiszen nem volt hová, a nemére nem tudtak ráerősíteni, mert a combjai betakarták a kukiját, épp úgy feküdt, hogy a kezeit és a köldökzsinór egy részét az arca elé húzta, így csak a szájáig láttuk az arcát (fentről), teljesen nem.

Az arcából tulajdonképpen ennyit láttunk: [link]

2009. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is akkor voltunk, nagy élmény volt, még akkor is, ha aludt a babó, de mindent megmutatott. Cuki képek készültek róla, az arcoskájáról, mert persze már csak az fér bele a képbe.

A dokim el is fogadta a 33. heti kötelező uh-nak, úh. most megint várhatok még pár hetet a negyedik uh-ig :o( Pedig arra számítottam, hogy majd a 33. héten megint megyünk és látjuk, hogy mennyit nőtt. Hát.. mehetnénk, de megint nem szeretnék 10.000-ért csak úgy menni. Majd lehet, hogy a 38. hetit is a Bolgárkerékben csináltatom 4D-vel.


Úgyhogy menjetek nyugodtan, főleg ha először mentek!

2009. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!