Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki járt már itt 4D-n milyen...

Aki járt már itt 4D-n milyen tapasztalati vannak? Ár, alaposság stb.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 19. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam tavaly ilyenkor. Meg voltam elégedve. Kellemes környezet, én mondjuk tudtam az árat, úgy mentem. Csomagárak vannak fotókkal, videókkal, úgy emlékszem 10e ft körül volt. Elég alapos volt, lehet kérdezgetni is.
2011. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve jártam náluk, abszolút megvoltam elégedve. MIndent mutatott, mindent megnézett, ujjakat számoltunk, stb:)

AZ ára változó annak függvényében, hogy milyen csomagot választasz.

Én ajánlom:)

2011. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hete szültem a kislányomat és a 33. héten voltunk 4d ultrahangon. 6000 Ft.ba került 20 perc és nagyon alapos vizsgálatot végeztek, mindent szépen megmutogattak, elmagyaráztak. Végül kaptunk 1 dvd.t a 20 perces anyaggal és 1 színes fotót a babánkról, amit mi választottunk ki sok kép közül. A 20 perc teljes mértékben elégséges, annyi még a babának sem ártalmas állítólag, és főleg ha jól fekszik a baba, akkor csak fölösleges pénzkidobás a 45 perceset választani, ráadásul az már a magzatvizet is felmelegíti, ami nem jó a babának.

Szóval nekem a 20 perces vizsgálat 6000 Ft.ért teljesen megérte.

2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felmelegíti a magzatvizet???? Én ezt még nem hallottam. És ennek mi lehet a következménye?
2011. okt. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!