Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék olcsón kismami...

Hol tudnék olcsón kismami kabátot beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én túrkálóban fogok venni.

Ez a túrkáló már nem az a túrkáló mint fiatal koromban volt, hogy már ahoyg beléptem rosszul voltam a szagtól, és az összes ruha szakadt és maximum kerti munkához volt használható....

A Hádába járok a Nagy Lajos király úton, és ott fogok venni kabátot majd ha bejön az igazán hideg és már nem tudom begombolni az eddigieket.


Januárban szülök, nem éri meg máshol megvenni.

2011. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is januárra vagyok kiírva és már most semmi nem jó rám csak egy mellény azt hordom de nagyon alá kell öltözni, mert reggel nagyon hideg van!!
2011. okt. 19. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
én a "teszkóban" vettem egy nagy méretű kabátot, ami jó volt terhesség végéig. (januárban szültem). de teszveszen, vaterán is biztos tudnál vásárolni.
2011. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly decemberben jártam ugyanígy, mint most Te. Vettem az Auchanban egy nagy méretűt, miután százezer turkálót végigjártam és nagyon gázos kabátok voltak! 3500ért vettem, most is azt hordom... :)
2011. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én árulok egyet a vaterán, most tettem föl. ezt a terhességem végéig hordtam és jó meleg:)

megnézed?

2011. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha Pesti vagy akkor Háda!!! nézd meg az oldalukat sok üzletük van és jó cuccok, márkás, minöségi, olcsó!
2011. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megnézném. Bemásolod a linket?

Köszike a jó tanácsokat Tiszaújvárosban lakok és itt már egy kismami bolt sincs.

2011. okt. 19. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:

szia

ez az a kabát


[link]

2011. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
160 cm és 70 kilo vagyok most még eddig 10 kilót híztam.szted jó lenne rám??mert méret nincs és nem tudom megítélni, hogy kb mekkora.
2011. okt. 19. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:

lemértem neked.

válltól a hossza 94 cm, ujjhossz válltól 64 cm.

nem tudom, mekkora a hasad körben mérve, nekem végig jó volt, de nem tudom a haskörméretemet.

én 175 cm vagyok és 80 kg-val mentem szülni, de ez nem jelent semmit, hanem a hasméret:)

2011. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!