Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnek mik...

Méhen kívüli terhességnek mik a tünetei? Emellett tapasztalható a normális menstruáció?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Éles, késszúrásszerű fájdalom rendszerint csak az egyik oldalon, erős hüvelyi vérzés, alhasi görcsök, hányinger, rosszullét, hányás.
2010. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos pozitív a terh.teszt méhen kívüli esetén is.

Sokaknak ilyenkor jelentkezik vérzés is , vagy kvzacc szerű vérzés.

Nagyon erős , nyillalló fájdalom ez azért van , mert a petevezetőben tapadt meg a pici és mikor nő szétrepedhet a petevezető.

Ezért kell időben dokihoz menni,hogy megnézze jó helyen van e , mert ezt a fájdalmat az elején még lehet hogy nem is érezni.

Én is ettől paráztam az elején,meg szerintem sokan még.

Szurkált a jobb petefészkemnél,de valószínű csak átsugárzott,vagy a szalagok nyúltak.De ez a szúrkálás nem járt fájdalommal.

2010. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pozi terhes tesztem volt, nem jött meg, de nagyon erős nyilallások voltak a petefészkemnél, sírtam is annyira fájt.
2010. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!