Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetnék be ilyenkor? Ez...

Mit vehetnék be ilyenkor? Ez borzalmas!

Figyelt kérdés

Ma reggelre iszonyatos fogfájásra ébredtem - a bölcsességfogam tovább nyomul kifelé (már 3 éve...), és piszkosul fáj az állkapcsom, az ínyem, az összes mellette lévő fogam! A fél arcom be van dagadva!

38 hetes vagyok. Van valami fájdalomcsillapító, amit ilyenkor még bevehetek? Borogatás, szegfűszeg nem igazán segít!

A védőnőm, nődokim nem elérhető (mindkettő szabadságon...), a patikában nem kérek gyógyszert mert egyszer már megjártam, és fogorvos is csak holnap lesz!


2011. okt. 20. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vaoszinüleg NEM jön a bölcsességfogad, hanem valami miatt begyulladt. Menj be az ügyeletre, mert ebböl súlyosabb dolog is lehet, pl. szájzárat kapsz.
2011. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem szolonak. Valahova LEHET menni. Olyan nincs, hogy mindenki szabadsagon, meg minden rendeles zarva. Akkor ott van a korhazi ugyelet. Es biztos van masik fogorvos is, aki megnezne.
2011. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen! Míg eljutsz valahova, öblögess házi pálinkával! az lezsibasztja! Ne idd meg! :) csak öblögess vele! De aztán irány a valamilyen doki! mert nekem csak egyszer volt ilyen amit leírtál de az nem a bölcsesség fog volt hanem mellette ! és gyökérkezelés lett belőle!
2011. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vattára tegyél pálinkát és azt tartsd a fájó részen.
2011. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindez rám is igaz,Panadolt szedhetek,du fogorvos.Hívd az sztk-t,melyik kórház az illetékes,vagy magánfogdoki.
2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én múlt héten jártam így. Másnap tudtam elmenni fogorvoshoz, aki kihúzta a bölcsességfogam, de sajna a mellette lévő is menthetetlen. Most hétfőn visszamentem kihúzatni, de még nem múlt el teljesen a szájzáram és nem tudtam rendesen kinyitni a szám. Szóval majd kövi hétfőn húz megint. Panadol nekem nem vált be, pedig a háziorvos azt mondta, hogy kettőt is bevehetek egyszerre. Én napi 1 szem Advil Ultra Fortet vettem be, az egész napra elmúlasztotta a fájdalmat.

14 hkm.

2011. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a fogam! Holnap megyek fogorvoshoz nagyon félek hogy kihúzza! Jobban félek a fogászattól, mint a szüléstől! Panadol segített de max másfél óráig hat! 35 hkm
2011. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!