Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó ötlet ellene?

Valami jó ötlet ellene?

Figyelt kérdés

Feleségem terhes, minden reggel hányással kezdi a napot. Reggelente kb. 40 percet töltünk együtt, Ő ebből 15-öt kb. émelygéssel és hányással tölt.

Meddig fog ez tartani? Van valami praktika rá, hogy ne szenvedjen ettől, mert nagyon rossz érzés látni, hogy milyenek a reggelei... Fűszeres ételeket már nem is eszünk vacsorára emiatt.


26/F


2011. okt. 20. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jó ötlet-e, de a gyömbéres kóla nekem segített. Kinley pl. Sok szerencsét.
2011. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyömbér, Kóla, Keksz -picike! - bár én is immúnis lettem rájuk pár hét után - és a végén citromot nyalogattam majd ettem! 22 hétig tartott - azt hittem sosem lesz vége! még megpróbálhatja a szőlőcukrot - mielőtt felkelne egy natúr szőlőcukrot bekap és hátha?! kitartás!!! :)

32. hetes kismama

2011. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Viccesen hangzik, de én is a kólától lettem jobban minden reggel. :) Gyömbért is hallottam már, bár azt nem próbáltam, illetve a rágó is hatásos lehet. De van akinek semmitől nem múlik, ezt "túl" kell élni. :) Sok sikert.
2011. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a citromos víz jött be.
2011. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen a gyömbért szokták ajánlani, mentolosat. És mielőtt kikelne az ágyból próbáljon meg elrágcsálni mondjuk pár szem kekszet. Van egy homeós bogyó, Cocculine a neve, terhességi hányingerre van.
2011. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is a gyömbér üdítő vált be. én akkor émelyegtem a leginkább mikor üres volt a gyomrom. tehát mielőtt felkel, próbájon meg 1-2 kekszet még fekve elrágcsálni, hogy lekösse a gyomorsavát. nekem a 13. hétig tartott.
2011. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kóla? Sosem jutott volna eszembe, de kipróbáljuk!


(Ma reggel pl. fahéjas kávét készítettem, és amint megérezte a fahéj illatát, rohant a mosdóba. Így már tudjuk, hogy egy ideig nem fogyasztunk fahéjas ételeket, italokat. Vagy lehet, hogy a gyerkőc nem fogja szeretni a fahéjat? :) )

2011. okt. 20. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! A kólát ajánlom én is - de pici, apró kortyokat igyon! :)
2011. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felkel az ágybol, még a fejét se emelje fel, egyen meg egy kekszet. A főnökömtöl hallottam ezt a lánya mindkét terhességével nagyon hányos volt. Mint a te feleséged. Allitólag így már nem hányt minden reggel.
2011. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek semmi sem segített.Van ilyen is.Csak az idő...

De én még hallottam olyan ról is, hogy jégkockát kell szopogatni, mert a hideg csökkenti az émelygést.Meg a fekvős kekszbevevős megoldás is jónak tűnik:)

Ezt a pár hetet már kibírjátok, utána jön egy nagyon csodálatos időszak.

Üdvözlöm a kismamát, és kitartást!

2011. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!