Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hete volt sajnos spontán...

Edus83 kérdése:

4hete volt sajnos spontán vetélésem, és orvos azt mondta 3hónapot kell várni a próbálkozással. Mért kell várni 3 hónapot a próbálkozzással?

Figyelt kérdés
És szeretkezni is 4 illetve 6hét után lehet. De mi most voltunk együtt mennyi esélye van annak, hogy terhes leszek? Mért kell 3 hónapot várni a próbálkozzással?
2009. máj. 3. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt spontán vetélésem júliusban. Állítólag azért kell várni, hogy a méh az egészségügyi kaparás után regenerálódjon. A rá következő terhesség nekem októberben jött össze.

Sok sikert !

2009. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen azt mondjak varjal 3-6 honapot a mehed jojjon rendbe!De nekem nagyon sokan mondtak,sot itt is olvashatod,hogy eleg 1 honap es hamarabb is osszejon a baba ha ennyit varsz mint,a 3-6 honap mulva.

Sok sikert!

2009. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Spontán vetélés esetén elég 1 menzit megvárni!A műszeres befejezésnél szoktak 3 hónapot mondani,a méhszáj teljes visszaállása érdekében,valamint a méh regenerálódása céljából!

Sok sikert még egy babához!

2009. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elhalt a terhességem és műtéttel fejeződött be. De az orvos azt mondta, hogy várjak meg egy mensit és utána már próbálkozhatunk is. Szerintem elég orvos függő a dolog. Ha a körülmények adottak, akkor úgyis megmarad a baba egy hónap után is. Sok sikert!
2009. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! A szex 4-5-6 hét után lehet, ha neked is jó. Nekem is most volt spontán vetélésem, szüléssel és műszeres befejezéssel ért véget. 3 hónapot kell várnunk és újra próbálkozhatunk. A méhnek össze kell húzódni, nemtom kinél-hogy, de általában 6 hét a gyógyulási idő addig ugye vérezgetünk is, meg mire visszaáll minden belső szerved az is idő. Én várnék a helyedben, lehet hogy hamarább összejön, de egy ilyen trauma után én inkább kivárom, hogy egy egészséges terhességet végig tudjak hordani. Minden jót nektek!
2009. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat:))!!Hát igazság szerint én nem vagyok rá fel készülve de párom nagyon szeretné:))!!!!Hát nem mondom,hogy próbálkozunk de nem védekezünk:))!!Remélem a következő szerencsésebb lesz:))
2009. máj. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!