Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt pecséte...

Akinek terhesség alatt pecsételő vérzése volt, sikerült kezelni vagy vetélés lett a vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jézusom! Ugye elmentél orvoshoz?!
2012. jan. 30. 16:48
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, a barátnőmnek megmaradt a babája, a 24. hetet tapossa és Attila lesz! :) Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2012. jan. 30. 16:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, a gyönyörű névválasztáshoz pedig szintén! Sok boldogságot!
2012. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Babamama89 ***** válasza:
100%
5.hettol barnat pecseteltem, Duphaston, MagneB6 es egy honap fekves utan elveteltem. Ha nem progesteronhiany miatt pecsetelsz, hanem genetikai gondok vannak, jobb ha mihamarabb elmegy. A kovetkezo remelhetoleg megmarad nekem is!
2016. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudom hogy már nem aktuális, de hátha valaki még olvassa és megnyugvást adhat :D

A terhességem elején (4-5 hetesen) kezdtem el vérezni, ami két és fél hétig tartott. Az elején normál menstruációs vérzésnek megfelelő mennyiségű, majd csak pecsételő vérzés. Jelenleg 13 hetes vagyok, és minden rendben :) A nőgyógyász sem tudta megmondani mitől volt, gyógyszert nem szedtem rá. Természetesen minél előbb látnia kell ilyen esetben orvosnak, nem szabad félvállról venni, de többen tapasztalunk pecsételő vérzést a terhesség elején, mint gondolnánk. Bizonyos határokon belül még normálisnak számít, de a határ megszabását mindenképp a nőgyógyászra bízzuk!! :)

2021. szept. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!