Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen fájdalmas csomó a...

22 hetesen fájdalmas csomó a mellben?

Figyelt kérdés

Tegnap felfedeztem egy nagyobb csomót a bal mellemben, ami fáj, nem is kicsit. Eddig is volt csomóm,a terhesség előtt, de pici,az nem fájt. Abból vettek mintát, de minden rendben volt vele és az mostanra eltünt.

Felhívtam ma a nőgyógyászt, és elmondtam neki. Azt mondta ez terhesség alatt normális. És ha fáj a csomó, akkor az nem lehet daganat, ne izguljak. Változik a mellem, és a csomók jönnek mennek, lehet tejmirigy is.

Ne iguljak, könnyű ezt mondani.... Volt valaki hasonló helyzetben??


2011. okt. 20. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem is tejmirigy, nekem is volt ilyen. Fájt is. Be is pánikoltam. :) Elmentem orvoshoz és azt mondta csak egy tejmirigy. Kb. 1-1.5 cm lehetett, szóval nem nagy. De azért szerintem megmutathatnád orvosnak. Biztos ami biztos...

Jó babavárást!!!

30hkm

2011. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!