Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos terhesen lehet...

3 hónapos terhesen lehet edzeni uyg értem felülés meg hasra edzeni vagy az nem tesz jót illetve fájdalmas?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elötte csináltad,miért ne?csak nem ugyanabban az intenzitásban.de miért pont hasra akarsz edzeni?pár hét és ugy se látszik a kocka has...meg ahogy nő a pocak,szétnyilnak a hasizmok...
2011. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam előtte is, közbe is, most is. Sokkal hamarabb elfáradok, így nem csinálok olyan sokat és intenzív gyakorlatot. 20. hétben vagyok és senki nem mondaná meg, hogy pocakos vagyok.
2011. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasra edzeni terhesen?De minek?Miért jó ha nem látszik???Nem értem!!!

Az oké hogy edzel ,az nagyon szupi!!!De hasra?????

2011. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nem csak konkrétan hasra csak hoyg van felüléls meg hasonlók is az edzéstervembe és hogy ez nem okoz e bajt???
2011. jún. 1. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem okozott, mert én már évek óta csináltam előtte is, nem kezdő szinten. De a pocakom miatt azonnal visszavettem, a negyedét sem csinálom annak, amit előtte, diéta pedig teljes mértékben kilőve. Persze ez nem azt jelenti, hogy pacalt zsíroskenyérrel. Egyáltalán nem tanácsolják terhesség alatt a hasizomgyakorlatokat, főleg az első hónapokban nem, mert a hasfaladdal együtt a méhed is összerándul, elernyed, ami ugye nem éppen egészséges a terhességre nézve. Ilyenkor szerintem jobb inkább kismama torna után nézni, vagy ha már normálisan edzeni akarsz, akkor tizedeld meg a gyakorlatok nehézségét és mennyiségét.
2011. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!