Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetesnek foghato fel?...

Természetesnek foghato fel? Ma vagyok 20+3 pocis. Kb 2-3 hete érzem a buborékokat.

Figyelt kérdés
Napi egyszer biztos van hogy többször is . Az utobbi 3 napban semmi :- ( ( ( Elképzelhető azért nincs "jel" hogy kissé idegesebb voltam mostanában. Remélem minden ok odabent a kis manommal.
2009. máj. 4. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hteesen éreztem odabentről "valéamit" - pontosabban: "valakit"! :)

Én is totál tudtam idegeskedni rajta, ha kb. 2-3 napig nem éreztem semmit. De ez 20 hetesen nem csoda. Olyankor még olyan picike!

Később, ha lenne olyan nap, hogy nem érzed, arra azt mondják, hogy akkor már érdemes utánajárni, mi lehet.

Én most vagyok 28 hetes. Most sem minden nap ugyanolyan intenzív a bébink. Persze olyankor elkezdek én is aggódni. De aztán 2 nap lustázás után rúg egy nagyot, aztán még egyet, aztán a többit, és megnyugszom.

Szerintem ne aggódj ezen!

Örülj a babádnak, beszélj hozzá, mondd el neki, hogy anya aggódik, közben simogasd a pocid, és mondd neki, hogy nyugtasson meg, és mocorogjon egy kicsit! :)

Boldog babavárást! :)

2009. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!