Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhesen mitol...

16 hetes terhesen mitol lehet, hogy mar 4-5 napja reggelente kokemeny a mehem 10-15 percre (ebredeskor)? Naponta 1-2 Magne B6-ot szedek.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem háton aludtál? Mert nekem akkor keményedett főleg a méhem. Ha viszont napközben is többször érzed, mondd el a dokidnak, nehogy baj legyen belőle. Lehet, hogy kevés a Magne B6, amit szedsz. Meg igyál jó sokat, mert a kiszáradástól is lehet!
2011. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, ujabban csak haton meg neha oldalt fekve tudok csak aludni. Erre nem is gondoltam, koszi az eszrevetelt! Napkozben nem szokott semmi gond lenni, sot estefele sem - ezert volt furcsa. Koszi megegyszer!
2011. jún. 8. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Naponta 1 magne b6 nagyon-nagyon kevés, nekem az orvosom már a terhesség elején ezt mondta! Én 3x1-et szedek de már most az is kezd kevésnek bizonyulni, egyre többet keményedek, pedig még bőven van időm!(29 hetes vagyok)

Kérdezd meg a dokidat (ha van), hogy mennyi lenne az ideális mennyiség? Boldog babavárást! :)

2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!