Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » István kórházban szeretnék...

István kórházban szeretnék szülni. Melyik orvost ajánlanátok? Milyen a szülészet?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok.

A dokim külföldre megy :( így abban a kórházban nem maradok (csak miatta jártam oda)

Az István kórház szülészete nagyon szimpatikus, viszont egy orvost sem ismerek :(

Ajánlanátok nekem?

Magánrendelésük van, vagy a kórházban rendelnek? Hogy működnek ott a dolgok?

Minden érdekelne!

Szülés menete, újszülött osztály, szülőszobák, látogatás.


Előre is köszi!


2011. máj. 6. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Remélem egy kicsit tudtam segíteni

29 hkm

2011. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr.Koiss Róbert-én nála szültem a fiamat 2 éve, most vagyok 24 hetes terhes(úgy néz ki, hogy ő is fiú).

Nagyon megbízható, precíz, kedves, odafigyel rád és a babára is. Magánrendelésre járok hozzá, mindig alaposan megnézi a babát uh-on.

Van a neten honlapja, ha beütöd a nevét akkor tuti megtalálod!

Remélem segítettem.

Üdv, Évi

2011. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én az Istvánba szültem 10 nappal ezelőtt!orvost én a Mészáros László dr urat ajánlom tiszta szívvel aranyos,jó orvos,tapasztalt,nem kér sok pénzt a magánrendelés is csak 5000 ft,de az Istvánban ingyen is tudsz hozzá menni ha neked úgy jobb,szülésznőt pedig ha aranyos kedves,nyugodt tapasztalt szülészt szeretnél akkor a Hajdú Barbarát ajánlom!nekem nem fogadott szülészem volt ő volt pont ügyeletben de így is nagyon emberséges kedves volt!!!3 szülőszoba van ahol kényelmesen tudtok vajúdni akár labdán,akár kádban,stb..az újszülött osztályon én csak kedves ápolókkal találkoztam nagyon segítőkészek és kedvesek voltak szintén csak jó tapasztalatom van.A látogatás reggel 8tól 12 ig van utána 15-20 ig na ez az amire sokan panaszkodnak hisz nincs nyugtod a sok látogatótól becsődülnek a kórterembe nem tudsz szoptatni rendesen stb...erről viszont személyes tapasztalatom nincs mert én pont ezért alapítványi szobát kértem. Szuper volt hármasban apa is végig bent lehetett bent is aludt!ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok!
2011. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!