Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a barátnőmmel ikreink lesznek jó pár év múlva?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok erre,még nem akarunk gyereket és még fiatalok vagyunk.
2011. okt. 24. 17:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor barátnőmnek az esélye,hogy egyik terhességéből ikrek lesznek 3-10%-Jók az esélyeink,de nem lehetetlen.Köszönöm szépen válaszolók!
2011. okt. 27. 14:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagymamám ikrek és volt 2 fiú testvére is ikrek.

Páromnak a nagyapja ikrek.

Jelenleg 1 baba van a pocakomban :) Lehet majd a következő :)

23 éves vagyok

2011. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves előző,akkor sok boldogságot pocakodban lévő babának jó egészséget.Remélem,hogy következő már ikrek lesznek!Ezek szerint igyis kicsi az esély az ikreknek,az ikrek többedik terheségből lesznek ritka,hogy az elsőből.
2011. okt. 28. 13:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Tunccy jól tudod,csak anyai ágon örökölhető a hajlam! Nálunk nagymamámnak van ikertestvére és nagyi is ikreket szült! Most én folytatom a tradíciót,ugyanis 32 hetes ikerterhes vagyok! :)És csak kétpetéjűek lesznek ilyen esetben amikor öröklődésről van szó!
2011. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs,az előbb nem jól írtam:Tuncyy :)
2011. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor egész jók az esélyeink barátnőmmel,mint neked előző.
2011. okt. 29. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!