Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hallottam, hogy ha változi...

Azt hallottam, hogy ha változik az idő, nem olyan mocorgósak a babák. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Nektek is keveset mozog a babátok?

Nekem már 2. napja van, hogy alig érzem a babámat.

Nálatok is így van? 21+2 hetes vagyok


2011. okt. 25. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Amikor esős, szeles idő volt, akkor szinte nem is jelentkezett be a babám.
2011. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is észrevettem:)
2011. okt. 25. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:

nálam semmi különbség - az enyém annyira aktív - mindegy milyen az idő :D este sem tudok aludni - szerintem úszóbajnok lesz :D

33.hkm

2011. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hm... akkor szerintetek lehet majd összefüggés a között, hogy a pocakban hogy viselkedik a bébi, és a között, amikor majd már megszületik?
2011. okt. 25. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Remélem van összefüggés, különben a bolondok házában fogom végezni :)))).

A kicsi lányom sokat ficánkolt odabenn, azóta is folyton pörög. Most az öcsikéje sokkal nyugisabbnak tűnik, és reménykedem, hogy így is marad.

2011. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is kisfiam lesz, ő elég nyugis egyébként:)
2011. okt. 25. 09:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél semmi különbség nem volt, állandóan mocorgott és sokat csuklott szegénykém! És most 2 évesen sem tud megnyugodni egy percre sem, még akkor is folyamatosan mocorog ha épp mesét néz (ez is ritka hogy nézi)! :D

Most viszont 24+3 hetesen én is észrevettem hogy ha változik az idő akkor kevesebbet mozog! De este mindig sokat! És szerintem ő is kezd csuklani! :)

Szóval én is kíváncsi vagyok hogy a második babánk hogy fog majd viselkedni! :)

Jó babavárást!

2011. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9:45 ös vagyunk a első nálunk is lány, a második úgy néz ki fiú lesz!:)
2011. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e összefüggés az időjárással, de nálunk is vannak aktívabb napok! Vasárnap például annyit mocorgott egész nap, hogy azt már nem hittem el. Nem volt olyan óra, hogy ne éreztem volna, és csak úgy hullámzott a pocim. Kicsit meg is ilyedtem, hogy de akkor mikor alszik!? De hát inkább érezzzem az én kis drágámat, mint ne. Azóta is aktív, de kicsit visszább vett. 27hkm
2011. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! 9.13 as vagyok

A fiam nagyon nyugodt volt a pocimban és mikor megszületett álombaba volt!!! egészen 1,5 éves koráig na... ott jött egy fordulat! és olyan pörgős azóta is hogy alig bírjuk a férjemmel pedig aztán foglalkozunk vele eleget! ezért nem is vállaltuk előbb a 2. babócát!

most a lányom pörög odabent és remélem ha kibújik akkor nyugis lesz :)persze csak remélem ... :D

2011. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!