Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly aug. -ban szültem...

Tavaly aug. -ban szültem császárral. Most ismét terhes vagyok és érdekelne, hogy ha kb.10 hónap van a szülés és a terhesség között, akkor mire számíthatok a szülést illetően? Sima szülés v császár?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szinte biztos, hogy császár. Azt szokták javasolni, hogy minimum 2 év teljen el a 2 terhesség között. Alapesetben is, császár után meg pláne. Elég bátor vagy, nagyon figyelj a tested jelzéseire, nehogy szétnyíljon a heged.
2009. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem pont két év lesz a két gyerek között, szerettem volna most is császárral szülni, de az orvosom azt szeretné hogy természetes úton szüljek, csak akkor lesz műtét ha azt az állapotunk indokolja. Én is rákérdeztem a hegszétválásra, azt mondta a végefelé gyakran fogja ellenőrizni a heg állapotát.

21 hetes + 20 hós

2009. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte 100% hogy császár lesz. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy a császármetszés után a teherbeesésig minimum 1,5-2 évnek kell eltelni, hogy a 2. baba természetes úton szülessen meg. Nekem 15 hónap telt el. Necces nagyon még nálam is.
2009. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is valószínűbb, hogy császár lesz...

De ezt is orvosa válogatja. Az én dokim pl annak a híve., hogy a a 2 szülés között 3 évnek el kell telnie, hogy természetes úton lehessen a 2. De látod, van, aki csak 2 évet követel meg...

Gratula a kistesóhoz! :)

2009. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszi!!!

Remélem nem lesz gondom az előző heggel és minden rendben lesz...

2009. júl. 15. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező és Válaszolók! Végül hogyan szültetek?
2010. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!