Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy császáros, és egy sima...

Egy császáros, és egy sima szülés után jövő hétre előjegyeztek abortuszra, magzati szívhang leállás miatt. Milyen fájdalmakra számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelki fájdalmakra.Azon kívül ha altatnak,akkor egy kis hasfájdalmon kívül nem igazán érzel majd semmit.Én májusban estem át rajta,ugyanígy szívleállás miatt.
2009. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom. :(

én még nem szültem, de 4 hete volt missed ab-om. :(

feltettek a méhszájhoz tágítópálcikákat, hogy tágítsák a méhszájat. (gondolom azért mert szültél már azért neked is lesz ilyen) ez menstruációs görcsökhöz hasonlító fájásokat okozott, eléggé fájt, de nem vészes. gondolom a szülés fájdalmasabb sokkal. nekem ez 25 óráig volt, aztán fél órás műtét, ott altattak, semmit nem éreztem.

a lelki része sokkal sokkal sokkal rosszabb.

2009. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor már nem kapsz méhszáj tágítót, mert az tud fájni nagyon, amikor felhelyezik. A műtét 15 perc és semmit nem fogsz érzeni fizikálisan, szerintem még utána sem. Lelkileg meg egyén függő. A beavatkozástól nem kell tartanod, sőt még bent sem kell maradnod éjszakára, ha nincs panaszod, altatás után kb. 6 órával hazaengednek.
2009. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta csütörtök reggel befekszem, és szombat reggel enged haza. ÉS valami gyógyszert fog felhelyezni, hoyg elinduljon a dolog. Ilyenről hallottatok?
2009. dec. 9. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről. Nekem a 9. héten volt a missed ab-om. Én írtam a válaszod előtt. Neked hány hetesen történt a baj?
2009. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a tágító pálcikára gondolt, bár nem értem, hogy ha sima úton is szültél,erre miért van szükség. A műtét után testi fájdalmakra nem kell számítanod. Gondolom szerettétek volna a babát, úgyhogy inkább a lelki része lesz nehezebb.

Azt sem értem miért kell 3 napig bent maradnod?! Mennyi idős terhes vagy/voltál? Mert, ha idősebb, mint 12 hetes, azt el tudom képzelni, hogy azért. De a gyógyszer, amit fel akar helyezni...azt nem értem!

2009. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem most a 10.héten. Elég szar érzés volt mikor közölte, előtte mind a két terhesség simán lement.
2009. dec. 9. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány hetes vagy.


Küléföldön már bevett dolog, hogy gyógyszerrel indukálnak vetélést, nem pedig műszeresen. Sokkal kevesebb a fájdalom, a komplikáció. A későbbiekben is: a műszeres abortuszok után megnő a koraszülések és vetélések aránya, a gyógyszeresek utőn meg nem.


Már Magyarországon is engedélyezték a gyógyszeret terhességmegszakítást, de a kismamák nem tudnak róla, az orvosoknak meg nem nagyon érdekük, hogy reklámozzák. (Én se az abortuszt reklámozom, félreértés ne essék.)


Sajnálom, ami veled történt, gyors felépülést kívánok!

2009. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát mi most Svájcban lakunk, nem tudom errefelé ez e a szokás vgay nem, de mindegy, azt mondta, hogy a gyógyszert felhelyezi és attól megindul a vérzés. Már valaki egyszer említette a kommentjében ezt a gyógyszer dolgot, de most persze nem találom.
2009. dec. 9. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem használják, ezért nem ismerjük. Ha nyilatkozhatok mások nevében.
2009. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!