Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy egy április...

Lehetséges, hogy egy április 21-i aktusból származó terhességből semmi sem látszik még a hason? Tehát nem nőtt a has.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De menstruáció megvolt, és negatív teszt is. Csak annyira rögzült az agyamban, hogy azóta a jeleket keresem folyamatosan. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 25. 21:40
 12/20 anonim ***** válasza:
van menstruációd? mert ha van, akkor elég egyértelmű. ha nem, menj orvoshoz és pszichológushoz is.
2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az jutott az eszembe, hogy menj el ultrahangra és a saját szemeddel látni fogod a képernyőn, hogy nem vársz babát.
2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek kérdező, én is ugyanilyen vagyok, egy alkalom volt, mikor kiszakadt az óvszer, utána vettem be esemény utánit, teszteltem többször is, megjött rendesen, de azért végigizgultam a kilenc hónapot, és úgy megnyugodtam, hogy nem szülünk.. :) Gondolom hiába mondom, hogy ne aggódj, de tényleg ne, már éreznéd is, hogy mozgolódik
2011. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is tettem már fel ilyesmi kérdést. :D

7 hónapja szültem. az elmúlt 4 hónapban megvolt minden alkalommal pontosan, mégis iszonyatosan ráparáztam, hogy terhes vagyok.

Volt egy kis balesetünk párommal, és nem hagy nyugodni a dolog. 3 negatív tesztem van, pontos mensim és a hasam sem nőt, mégis... :)

Fránya bélmozgások meg aztán paráztatnak rendesen. :D

Nyugi, 28 hetes terhesség azért már feltűnne. Én már kezdek megnyugodni. Tavaly ilyenkor már látszott a pocim pedig mostanhoz képest 4 héttel előrébb jártam. Én most kezdek lenyugodni. :)


Akik a menstruációra hivatkoznak jelzem, hogy volt osztálytársamnak 6 hónapig mindig megjött rendesen, a barátnőmnek pedig az első 4 hónapban. Mikor megmozdult a baba, akkor kezdett gyanús lenni a dolog neki. 16 hetes elmúlt, mikor kiderült, hogy baba van.


Kérdező, te nyugodj meg, NEM VAGY TERHES!!!!!!! :D

2011. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok, és még a dátum is stimmel nagyjából(nekem április eleje)

nekem is megjött mindig időben, mennyiségre is ugyanolyan volt mint szokott.

én dokinál is voltam 3-4 hete persze nem mertem azt mondani neki, hogy az a gyanúm,hogy közel 30 hetes terhes vagyok.:)

megvizsgált kézzel alulról, gondoltam mondta volna, hogy terhes vagyok?!:)

2011. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

22:42-kapcsán


Én meg jelzem, hogy menstruáció terhesség alatt nincs!

Vérzés lehet (akár havonta), de az kis mennyiségű.

Az osztálytársaid, és minden nő, aki azt állítja, hogy "menstruált terhesen", vélhetően azért gondolja maga is így, mert már évek óta fogamzásgátlót szedett, ami jócskán lecsökkenti a vérzés mennyiségét, és amikor terhesek, ugyan anniyra kevéske vérzést tapasztalnak, és valóban nem tudják megkülönböztetni.


A menstruációkor levélik az egész méhnyálkahártya, és (nagy mennyiségű) vérzés formájában távozik. Na már most azt mondd meg nekem, hogy a baba hol a csudában tudna megtapadni, ha leválik az egész méhnyálkahártya? (Mert hogy terhesség esetén ott tapad meg...) Ha valakinek ilyen vérzése van terhesen, akkor az elvetél.

2011. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12:06-os vagyok

én szedek fogamzásgátlót, így elég erős a 2-3 nap környékén.

(ez azt jelenti, hogy super tampon kb 2 óra alatt átázik.)

és persze az ominózus esettől minden mensimnél is így volt, nagy derékfájdalmakkal, mert én derékfájós vagyok

akkor gondolom nem valószínű hogy bármikor is terhes lettem volna?!

2011. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mar 29 hetes lennel (aktus ota eltelt ido plusz ket het), az mar latszana.

Legalabbis en igencsak vekony vagyok es sportos, mindket gyerekkel kis pocakom volt es keson kezdett latszani, de meg igy is latszott mar a 3. trimeszter elejen.

2011. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

de voltam dokinál is (lsd. feljebb)

rajtam volt/van egy kis felesleg, de kb. másfél hónap alatt elég látványosan fogytam.

2011. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!