Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok holnap...

36 hetes terhes vagyok holnap megyek a kötelezö vizsgálatra ez miböl fog állni? Kell vinni a reggeli vizeletet?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok holnap megyek a kötelezö vizsgálatra ez miböl áll? kell vigyek itthonról vizeletet és éhgyomorra kell menni? lesz uh-is?
2008. márc. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima UH...legalábbis nálunk.Bár én nem járok magánrendelésre,így nem tudom,hogy ott mi a módi.

NTS majd csak utána van.Vérvétel meg előtte volt.

2008. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem 32 hetesen rendeltek most vissza, uh és méhszájvizsgálatra. A védőnőnek szoktunk vizeletet adni.

Valamikor kell még vérvételre is mennem, de azt nem tudom még mikor. Oda éhgyomor. De ha nem vesznek vért, nem kell éhgyomor, a vizelet meg nem árta, ha nálad van:-)

2008. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!