Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzek rá? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá? Egy lányról van szó akit már régóta ismerek, (netről kb. fél éve) s most valahogyan gyakran megfordul a fejemben, s érzem hogy megtetszett.

Figyelt kérdés
De nem tudom hogy most van-e barátja és ezzel kapcsolatban lenne szükségem a segítségetekre hogy először mit írjak neki, miket kérdezzek tőle, s utána hogy kérdezzek rá hogy van-e valakije?
2009. ápr. 22. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nemtudom hogy hogyvan vele a többi lány, de én jobban szeretem ha az ilyen dolgokat személyesen kérdezik meg tőlem. Tudom hogy úgy nehezebb a fiúknak, de szerintem úgy normálisabb. Arra meg hogy van-e fiúja simán rákérdezhetsz MSN-en/Levélben/Élőben is. Remélem tudtam segíteni.
2009. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, szerintem nyugodtan rá lehet kérdezni: "Egyébként van barátod?"


Nem hiszem, hogy ezzel túl nagy probléma lenne. Tőlem is többször kérdezték, hogy van e barátnőm, olyan is, aki nyilvánvaló, hogy nem akar semmit. Egyszerű kíváncsiság. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.


Sok sikert!


Sárky

2009. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is simán rákérdezhetsz h van e barátod.

ha megkérdezi miért akkor ha nem akarod elmondani h tetszik neked akkor mondd azt h nem tom csak megkérdeztem mért?

tehát ebből nem jöhetsz ki vesztesen:D


15/L

2009. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké ezt én is gondoltam hogy jó ha szimplán rákérdezek, de gondoltam első lépésnek mégis csak valamit kéne előtte írni 1, max 2 levélben, hogy mi újság vele vagy hasonlók, elvégre is az sem jó ha csak úgy rátörök egyből hogy van-e barátja.
2009. ápr. 22. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan simán rákérdezhetsz.Enem sem szokott zavarni ha valaki ezt teszi...
2009. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jó azt értem hogy megkérdezhetem, de akkor is először mit kéne kérdezni, mert csak azért sem szeretnék ajtóstul rátörni:S
2009. ápr. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!