Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor beszéltetek a dokival a...

Mikor beszéltetek a dokival a szülésről? Ha edával akarok szülni előre kell szólni? Nehogy az legyen hogy nincs? Már ha addig befordul a babám, mert ha császár akkor mindenképp kapok.

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, 34 hetesen megyek a dokimhoz (fogadott), amúgy a SOTE II-ön fogok szülni.
2009. aug. 17. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már a 12. héten is beszéltem vele erről, és mindig előhozom. Már tudja :) De én nagyon aggódós vagyok. Kórház függő, hogy kell-e előre szólni az edáról. De érdemes beszélni róla, van ahol kérnek külön vérvizsgálatot is, van ahol helyben is dönthetsz, hogy kéred-e. Szóval, szerintem mindenképp szólj a legközelebbi vizsgálaton.
2009. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!