Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kivagyok! Miért nem...

Teljesen kivagyok! Miért nem múlik el lent a probléma? (szomorú vagyok).

Figyelt kérdés

szokásos nők életét megkeserítő témáról írnék.Olvasd el létszi!szóval fehér folyásom van ,és a doki azt mondta baci van benne ,kiírt kúpot minden #&@#@#&@#@rt de nem jó nem használ.NEm szedek gyogyszert abbahagytam.és a CANDIDA szótól hányok de nem hiszem hogy olyan bajom lenne.mondjuk nem tudom mik a candida tünetei de egyszerűen nem tudom elképzelni,édességet nem nagyon eszek,most meg pláne nem! kezdek róla leszokni hogy még inkább ne tápláljam abacikat.

ÉS grapefruit magot kezdtem el fogyasztani napi kétszer Bioextrás ,jah és most vettem cickafarkfű teát ,hátha az segít.mivan ha vmi gyulladás van odalent és attól jön a fehér folyás,,,,nem szoktam idegen helyen ráülni wc-re ,barátomtól sem kapom vissza,fehérnemű magas fokon van mosva.egyszerüen nem tudom elképzelni hoyg mivan...már unom,viszketni nem viszketek ,csak olyan fura hogy néha szétnyitom a nemiszervemet (bocs:))és olyan fehér apró cucc ott van de csak vékony rétegben ,gusztustalan tudom de:(((hjaaaj.vizzel szoktam lent mosakodni.MIÉRT VAN EZ??? MEG szeretnék ettől szabadulni!ti hoygan kezeltétek ki magatokat? mert van olyan akinek sikerült.olyan jó lenne néha belenézni a testbe és megkeresni a problémát.:(


2010. febr. 23. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Lactacyd Femina intim higiéniás termékcsalád tagjai tejsavat, a test természetes hidratáló anyagát tartalmazzák, és hozzájárulnak a női intim testrészek mindennapi védelméhez. A Lactacyd Femina nem csupán tisztít, hanem mindennapos intim védelmet is nyújt kisebb irritációk és fertőzések ellen.


Tehát "ott" ne csak vízzel mosd!!!

2010. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is sok a fehér folyásom és egy picit szaga is van,de nem lehet vele micsinálni. és nem olyan szaga van hogy hu mert nincs fertőzésem meg semmi..de én is szeretnék ettől megszabadulni. és persze fürdök egy nap legalább 2szer. szal elhanyagolva sincs
2010. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Csupán vízzel szoktad lent mosni?

Mert tudod van ez a lactida (vagy vmi ilyesmi) nevű "nemi" szappan és lehet, hogy az is segítene.

2010. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én ezzel mosom magam,de ugyan az mintha semmit sem tettem volna :(
2010. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ahány orvosnál voltam annyiféle kúpot írt föl.Ezek az előzmények.Utolsó azt mondta nem jó a PH-ja ezért végezzek hetente 1-2X Tantum rosa hüvelyöblítést.Azóta vagyok tünetmentes.

Persze továbbra is figyelek azokra a dolgokra amiket írtál:WC,cukor,teli bugyi,sex után pisi-fürdés stb

2010. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak már vagy 2 éve! Egy tucat nőgyógyásznál voltam már ezzel a problémával, de egyik sem állapított meg semmi kórosat mindig kaptam valami kúpot mikor használtam jobb is lett, de amint elfogyott ugyan úgy vissza jött! Én ezért használok minden nap tisztasági betétet már annyira megszoktam, hogy szinte fura ha nincs bent!
2010. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

régebben használtam sába intimszappant ,most mit mondjak nem múlt el a probléma ,de talán picivel tisztábbnak éreztem magam odalent ,mert a vízzel nem hiszem hoyg oylan alaposan meg lehetne mosakodni.DE egy csomó helyen azt olvastam hogy kizárólag csak vízzel mosakodjunk intim részem,mert minden más csak felborítja aph-t .Más az intimszappanokra panaszkodott hogy az hozta ki a gombáját:(( én méár nem tudom mi a jó és mi nem.

van amugy tejsavas irrigálós cuccom,m is csináltam aza most este de nem hiszem hoyg elmúlik ,meg félek hoyg csak ártok ezekkel a hüvelyöblítésekkel.MOSt a grapefruitcseppben meg a cickafarkfűben bízok egy picit hogy hátha segít ,rendbetesz odalent ha esetleg van vmilyne gyulladás:(

2010. febr. 23. 20:03
 8/12 A kérdező kommentje:

20:02:: és ha szövődménye lesz??? engem nem zavarna ha oké lenne fehér folyásom akár mindennap de ne legyen benne gomba meg baci :(((

nem akarok meddő lenni..DE nem viszket meg nem is iylen túrós ,csak jön :(nem baj kiírtom valahogy a bacit..ÉDESSÉGET utálom nagyon tönkreteszi bent a dolgokat.:(jó érzés hogy írtok nem érzem magam egyedül:).köszi ;)

2010. febr. 23. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:

tudod a fehér folyás NORMÁLIS!!!!!

kezdj el ne csak vízzel mosakodni, de a lactacydot nem ajánlom, nekem attól csak 3szor annyi lett, mivel a lactacyd ph-ja vmilyen megfontoltságból sokkal magasabb mint a hüvely ph-ja, azmeg baromira nem jó.

olyat válassz aminek a ph-ja a hüvelyével azomns. pl nivea intimo. a fehér trutyi a nemiszerveden valszeg azért van, mert csak vízzel mosod. kezdj el hazsnálni nivea intimot és meglátod nemlesz olyan a nemiszerved. a folyásod is lehet h kevesebb lesz, de megszűnni sohasem fog, mert ezegy természetes dolog, a hüvely öntisztulásának hívják. persze vannak olyan nők, akiknek nincsen folyások, ők ilyenek.

2010. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és ne hipohonderkedj, a bacikat valszeg már elmulasztotta a kúp, csak a folyás maradt meg, mivel az nagyon sok nőnek van, baci nélkül.

az h ottmarad a nemiszerveden, mint már említettem az nem a bacik miatt van, hanem azért mert a víz nemelég, főleg azoknak akiknek kicsit több a folyásuk.

használj niveát, ugyanaz a ph-ja mint a hüvelynek. az nemfog ártaNI

2010. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!