Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza elleni védőoltásról...

Influenza elleni védőoltásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mármint természetesen ha valaki várandósan adatja be magának?
2011. okt. 28. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én beadatom, de csak akkor, ha már jóval túl vagyok a 3.hónapon. A védőnőt kérdeztem, ő is csak a 3. hónap után ajánlja, a háziorvost kérdeztem, mondtam neki, hogy úgy hallottam, hogy ha korán van beadatva, akkor vetélést okozhat, ő azt mondta ő is hallotta, de ez nem igaz. Mindegy, biztos ami biztos megvárom, hogy jócskán elmúljon a 3,hónap!!! Azért is akarom beadatni, mert a tv-ben azt mondták 3 fajtája jön, a,b és h1n1, nem akarok kockáztatni!!!
2011. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10+1hkm
2011. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is beadatom. Előző várandósságom alatt is beadattam (3. hónap után), és nem voltam beteg. A kisbabám sem szenvedett tőle semmilyen károsodást. Jobb a megelőzés, mint a magas láz.
2011. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az előző pocakosságom alatt tombolt a h1n1 mánia, akkor sem adattam be. Ez csak egy jó fogás, hogy a gyógyszergyárak gazdagodjanak.
2011. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én tavaly télen voltam várandós,és nem adattam be.Sokáig gondolkodtam rajta,de aztán valahogy elmaradt,meg nem is nagyon jártam nyilvános helyekre,így nem sokat kockáztattam...De pl,ha dolgozni jártam vna,vagy ilyesmi,akkor tuti beadatom.
2011. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy nekem a párom is beadatja magának jövőhéten!!!
2011. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én ma adattam be :)

31hkm

2011. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még gondolkozok rajta és azt szeretném kérdezni hátha tudjátok, hogy a babát is védi majd az az oltás amit beadattam terhesen ha már megszületett? Úgy értem, hogy átmegy a méhlepényen és úgy. Én 28hetes vagyok egyébként de nem tudom mit csináljak. Pont az influenza járvány várható kirobbanásakor fogok szülni (jan.15.). Persze a nagyot is február közepén szültem amikor még látogatási tilalom is volt.
2011. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tegnapelőtt adattam be.A háziorvosom és a nőgyógyászom is javasolta. 34hkm
2011. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A babát is védi, ezért is jó az oltás, plusz, ha megszületik az anyatejjel adod át neki a védettséget, most még meg a méhlepényen!!!
2011. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!