Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetesen. Rubeola?

28. hetesen. Rubeola?

Figyelt kérdés
Párhete.az.ultrahangon.láttak.egy.kis.lerakódást.a.magzati.májban.amire.torch.vizsgálatot.javasoltak..2.hétre.rá.kontrolon.nem.láttak.semmit.de.sajnos.rosszak.a.látási.viszonyok.a.vastag.hasfalam.miatt...ezért.megcsinálták.2hete.a.vizsgálatot.ma.kaptam.egy.levelet.de.nem.igazán.értem..az.van.benne.hogy.rubeola.szürést.kértünk..van.benne.egy.2000forintos.csekk.és.hogy.annak.a.befizetése.után.küldik.ki.a.leletet.a.kezelőorvosnak...ez.most.mit.jelent??..megijedtem..
2011. okt. 28. 14:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát ez a vicc hogy én sztk ba járok....és igy utalja olya helyre ahol fizetni kell...én a péterfybe járok diabetologiára és terhesgondozásra, de állitolag onnan viszaküldték a véremet..szoval nem értem az egészet,
2011. nov. 4. 11:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, több helyen hallottam már, hogy ezek mind fizetős vizsgálatok.

Beszéld meg a dokiddal, hogy küldjön genetikára a Sote I.-re és akkor szerintem mindent megcsinálnak tb-re.

2011. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!