Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha választani lehetne ti...

Ha választani lehetne ti melyiket választanátok császár vagy a normál szülést?

Figyelt kérdés
nagyon félek a szüléstöl eddig nem volt semmi gond de ahogyan közeledek a végéhez annál inkább...
2011. okt. 29. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt egy huvelyi szulésem,borzaszto volt az egész,most várom a másik babámat és inkább a császárt választanám,de hát sajnos nem én választok.
2011. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hüvelyit! Egyszer szültem, a vajúdás hosszú volt, és hát "éreztem", maga a szülés gyors, és nekem egyáltalán nem fájt. A gátmetszés hamar gyógyult, pedig hematómám is lett, de mégsem éltem meg nagy kínként. A varrást nem élveztem, de ki lehetett bírni - mondjuk akkor azért kedvem lett volna kiáltani párat, de végülis nem tettem. A szülőszobán a császár említése okán is neki estem a dokinak, hogy nekem ilyet ne is mondjon, szó se lehet róla (pedig csak mesélt vm történetet, nem is a mi vonatkozásunkban került szóba.) Majd ha jön a tesó, újból hüvelyi szülést szeretnék. Ne félj!
2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
császárt. volt is már kettő. ha nem lennének olyan egészségügyi problémáim, amik indokolnák, akkor hüvelyit, de azzal a feltétellel, hogy az első gondnál inkább toljanak műtőbe, mint vmi baja legyen a gyereknek.
2011. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!