Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetes 4D-n meg tudják...

18-19 hetes 4D-n meg tudják biztosra mondani a nemét? Holnap megyünk és nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Elvileg addig "piszkálja" a szonográfus amíg nem mutatja meg magát, azaz nekem is oldalra kell dölnöm...stb ahogy mesélték.
2009. máj. 5. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó uh-s szakember meg tudja mondani!!Nekem 4d nélkül is megmondták már a 16. héten!!!
2009. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy fekszik a baba, akkor megmondják. Nekünk nem volt szerencsénk az ultrahangokkal, a szülőszobán derült ki, hogy lány. Pedig voltunk háromszor is 4D-n, meg többször is sima 2D-n. A babám mindig elfordult, meg mindent csinált, nehogy meglássuk :)

Egyszer az egyik 4D uh-n, másfél órán keresztül tekergetett engem a dokinéni, de úgyse derült ki!

Drukkolok nektek nagyon! Üdv!

2009. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:) Köszi, remélem hogy minden rendben lesz és megmutatja magát. Már nagyon izgulunk :)
2009. máj. 5. 13:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem megmondta,2D nem látta biztosra,majd átkapcsolta 4D-re.Szerencsém volt,mert épp ugy fordult,hogy láttuk,hogy fiucska.
2009. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 19hetesen mondták,hogy nagyon úgynéz ki,hogy kislány,majd 22hetesen ezt megerősitették és 23hetesen és 5naposan 4D-n pedig már egyértelmű bizonyítékunk volt róla,hogy kislány lesz:)Szorítok,majd írd meg,hogy látták-e.Minden jót.Boldog babavárást.26hetes km.
2009. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen voltam 4D-n, s egyértelű volt még a laikus számára is a látvány! A 4D-n Te is és párod is látni fog mindent, pláne, ha jó dokihoz mentek.

Annak szurkoljatok, hogy ne legyen összegömbölyödve:-)!

De a vizsgálat amúgy se 2 perc, hátha felébred!

2009. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sima 2D-n 12 hetesen megmondták,hogy kisfiú,most voltunk vasárnap 18hetesen a 4D genesisnél és ott is megerősítették a kisfiút!:-))

Ti hova mentek?

2009. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Voltunk már 4D-n 12 hetesen (akkor kislányt mondtak-de azért korai), de most is akarunk menni. Mindenképp megírom hogy mit láttunk :)
2009. máj. 5. 14:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, mi is a 4Dgenesis-nél voltunk és oda megyünk most is. Milyen volt a baba?
2009. máj. 5. 14:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!Utolsó vagyok!

Nagyon édi volt!az elején benne volt,hogy nézzük,a végén már durcizott kicsit,de nagyon nagy élmény volt.25dkg volt a súlya.Itt van pár link: [link]

[link]

[link]

2009. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!