Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mondja biztosra a...

Miért nem mondja biztosra a terhességem? Mi lehet, ha nem petezsák?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a képet kaptam az UH-on, azzal, hogy petezsákszerű képződmény. Nézegettem Google-ban petezsák képeket, és egy az egyben ilyenek! Miért nem mondta az orvos, hogy petezsák? Mi lehet, ha nem petezsák?


2011. márc. 30. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagyok ugyan orvos, de nekem sokkal kisebb "fekete" pontom volt. Ma már 10 hetes babás vagyok! Sztem Ő az és reméljük lakója is van :)

2011. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok akkor tekintik a terhességet élő terhességnek ha már szívhang is van, addig amíg az nincs csak ilyen "virágnyelven" fogalmaznak.
2011. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ez baba ,csak ahogy az elöttem szóló is fogalmaz,amég nincs szívhang,addig ilyeneket írnak a leletre.Nekem is ez volt ráírva,és most egy 18 hónapos fiú boldog anyukája vagyok.7 hetes uh.már lesz szívhang,láthatod ahogy pulzál 12 héten már meg is hallgathatod.
2011. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kimondottan felhívta a figyelmem az orvosom arra, hogy még nem dicsekszünk, nem híreszteljük a Babát. Akkor voltam 5 hetes kb. Elkenődve jöttem el Tőle. Következő ultrahangon mondta csak ki, hogy valóban terhességről van szó, akkor már szívhang is volt. Most 30 hetes vagyok, és szinte már hullámzik a hasam a Babánk mozgásától. :) Úgyhogy fel a fejjel! Sok sikert!

2011. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a fekete karikára, hogy ha terhes vagyok, akkor az az.

Két héttel később valóban ott is volt.

Amíg nincs szívhang, addig csak gyanús, hogy terhes vagy, szívhang után gravida leszel:) nyugi:)

2011. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert bármi lehet. Nekem is volt, de más nem lett belőle. És a 6 hétre az is felszívódott.
2011. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszi a bíztató válaszokat. :)

Most néztem, hogy rossz képet töltöttem fel, amit apa töltött le netről, hogy összehasonlítgassa a mi képünkkel. :) De az enyém is totál ilyen. :)

Még egyszer hálás köszönöm a megnyugtató válaszokat. :) Most már kevésbé aggódom. :)

2011. márc. 31. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen is rávágta, hogy bizony baba. Mennyire mások az orvosok.
2011. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb orvos szeret biztosra menni, ami nagyon jó, és inkább legyenek ilyenek. Sajnos az elején nagy a kockázat, persze nem szabad erre gondolni, de akkor is. Szerintem ezek az orvosok tapasztalatból tudják, hogy amúgy is nagyon aggódósak a kismamák, így nem szeretnének senkit felesleges reménnyel kecsegtetni. A szívhang azért már egy elég konkrét dolog. :) Az utolsó válaszoló orvosa lehet nem tartozott a legtöbb orvos közé, de ki ilyen, ki olyan. Szerintem nem gond, hogy nem mondta biztosra.


Nyugodj meg! :)

2011. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!