Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mennyit híztatok?...

32 hetesen mennyit híztatok? Mennyi várható még a "maradék" 8 hétben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
húha, én az utolsó hónapban majdnem heti 1 kilót híztam, akkor kapta össze magát a babám és vizesedtem is
2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kb.+6kg jöt fel ezidő alatt,most úgy tervezem +2-nél nem szeretnék többet,de vigyázok is nagyon,így nekem is könnyebb és jobban érzem magam.Ja hozzávetőlegesen az elsőnél +17kg-ot híztam,most +9kg-nál tartok és 34 hetes elmúltam.
2009. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 17 kg-t híztam a 32 hétig, de nagyon vizesedtem már a 25 héttől.

Szerintem változó, hogy az utolsó hetekben ki mennyire lendül be. Aki hajlamos az ödémára, szerintem annak jöhetnek még fel kilók rendesen.

2009. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 32. hétig 14 kilót híztam, a "maradék" 8 hétben pedig 13 kilót, így körülbelül forma-forma volt az eddig és az ezután bekövetkezett hízás. Ha még egyszer lennék kismama, a terhesség vége felé jobban vigyáznék, mert nagyon nehéz a 27 kiló súlyfeleslegtől megszabadulni. Még most is kínlódok vele, pedig már több, mint egy éve szültem...
2009. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia,én a 33.hétig 4kg-ot hiztam,de azóta a vasszöget is megenném:)
2009. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Eddig 7 kg a plusz,32 hetes vagyok.

Raadasul most etvagytalansagba szenvedek nehany napja,talan egy kicsit vizesedek de meg csak a kezemen vettem eszre.Szoval ha igy folytatom sztem 10 kg korul lesz a plusz.

2009. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 30 hetesen eddig 11 kg + vizesedek is :(
2009. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kérlek kereken 20 kgot szedtem fel eddig.55ről indultam most vagyok 77 kg.de legalább aránysan:) kislányunk szépen fejlődik, én pedig szépen lefogyok azt mondják kb 1 év alatt.Kellemes babavárást!
2010. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok, 75 öt akartam irni:)
2010. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!