Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 5 hetes terhess...

Normális, hogy 5 hetes terhességnél folyamatosan olyan érzésem van, hogy folyik belőlem valami? Ugye nem fog megjönni?

Figyelt kérdés
Krémes folyásom van csak, hőm 37 és erős pozitív volt a 33. napon (tegnap).
2009. máj. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen természetes, legalábbis én is így voltam mind a háromszor.Még tisztaságit is tettem be, míg nem tudtam hogy tuti terhes vagyok, mert mindig az az érzésem volt mintha megjött volna, és mikor szaladtam a wcre, nem volt semmi.És még a pocim is fájt mellé, görcsölt.Ilyenkor amúgy is több lehet a folyás is.Elmúlik nemsoká ez az érzés.Minden jót.
2009. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2009. máj. 5. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ez még a kezdet!Lehet rosszabb is!Én már 19 hetes vagyok,de napi 5-6 tisztasági simán elmegy,pedig előtte nem nagyon volt folyásom.vigyázz magadra,ne emelgess és többet pihenj.
2009. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A krémes folyás nem annyira "gáz", még talán a terhesség számlájára is írható. Azért mutizd meg a nődokidnak, mert ha soknak találja a mennyiségét, lehet hogy később (12 hét után) hüvelytabit ír majd fel.


36 hetes kismami

2009. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!