Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet tartás problémám van...

Vizelet tartás problémám van mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok a multhéten kezdödöt ma reggel olyan problémás lett alig birok felálni a wc-röl mert folyamatosan folyik nem hiszem hogy magzatviz lenne mert sárgás szine van és néha érzem hogy ott folyik ahol a pisi menyire normális az ilyen nagy menyiségü vzielet vesztés
2008. márc. 18. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél el urológushoz!
2008. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A vizelettartási próbléma szerintem akkor jelenkezik, ha a pici nyomja a hugyhólyagot és köhögéskor, esetleg nevetéskor vagy ha éppen belerug a pici, akkor nehezen tudod visszatartani és el-elcsöppen a vizelet, szerintem hivj fel egy dokit minél hamarabb! Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem a múlt héten tüsszentés közben sikerült bepisilnem.:oD

Ez apróság, de ha tényleg folyik akkor dokinak is kell szólni.Nekem annyit momdtak, hogy pisiljek sokat-persze ez megy magától is- mégis elő fordulnak hasonló "balesetek".Amúgy lehet kapni a gyógyszertárban tena betétet, azért is jó lenne szólni dokinak mert ha felírja akkor olcsóbb.Ez direkt terheseknek és időseknek van vizelettartási problémákra.

2008. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt mondják erre nagyon jók a kismami tornák, amik kimondottan erre mennek rá. Ja és mikor pisilned kell ne halogasd egyből menj el, mégha egy pici ingert érzel akkor is.
2008. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 23.-ik hétben járok és uyanezzel a problémával küszködök kb. 2 hete. Nekem azt mondta a dokim hogy ez normális mert a baba nyomja a hólyagot. Néha úgy veszem észre hogy többet pisilok mint amennyit megiszom.

1 pohár ital után kb fél óra múlva 5 percenként pisilnem kell. Nem is tudok néha elmenni itthonról.

2008. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem is vannak hasonló problémáim, bár én még csak 18 hetes vagyok. Nőgyógyásszal mindenképp csináltass vizelet vizsgálatot, hogy kizárja a fertőzést.

Nálam is előfordult már, sajnos, hogy bepisiltem. :)

Most fogok menni intimtornára. Állítólag segít.

Persze az orvosoddal mindenképpen beszélj erről, még akkor is ha kellemetlennek érzed.

2008. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!