Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen már létezik, hogy...

6 hetesen már létezik, hogy egy picit már nő a hasamalja?

Figyelt kérdés
Amikor a méhemre teszem a kezem, úgy érzem, hogy meg van duzzzadva, mintha máris nőtt volna egy picit.
2009. máj. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ugyan ezt erzem,5 hetesen.Bar nem hiszem hogy not volna meg,csak atalakul lassan,hiszen mar biztos tapasztaltad,hogy a nadrag ami jo volt 2 hete,az most kenyelmetlen!
2009. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még a puffadás jele lehet.6 hetesen még elég pici ahhoz hogy már nőljön a hasad.Körülötte a dolgok magzatvíz stb. sem foglal akkora helyet hogy már nőnie kellene a méhednek.Szerintem,de aztán lehet hogy valaki jobban megtudja ezt magyarázni neked és az ellenkezőjét bizonyítja.Boldog babavárást!
2009. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még csak a puffadás!6 hetesen az embrio 5 mm körül van,tőle még tuti nem nő a hasad.Nem vagyok valami vastag,de holnap leszek 19 hetes,de pocakom semmi.Pedig a babám 25 dkg volt vasárnap uh-n.
2009. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok, de nekem is domborodik, igaz, nem az első terhességem. Szerintem ez alkati kérdés, hogy kinek mikor kezd el látszani. Első babám a 14-15. hét körül kezdett nőni a pocakkal, most meg reggel laposabb a hasam, de estére olyan,mint egy 4 hónapos terhesnek :)

Boldog babavárást!

2009. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok a 3. babánkkal és érzem a méhem domborodását, keménységét. Kilóban még egy kilót fogytam is, de a nadrágomat még reggel sem tudom begombolni,esély nincs rá, határozottan látszik. Persze nem a babától, hanem a méh növekedésétől, hiszen nekem most már egy nagyobb narancs nagyságú a méhem, hiába csak másfél-két centis a babám.

Teljesen alkati kérdés is és függ attól is mennyi felesleged van, hanyadik terhesség, mennyire erős a hasfalad, hasizmod.

2009. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!