Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor a második...

Mit éreztetek mikor a második babátokat vártátok? Nem féltetek hogy hogyan fogtok boldogulni?

Figyelt kérdés
főleg azok válasza érdekel ahol kicsi a korkülömbség... de mások is irhatnak.
2011. máj. 21. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem féltem, nem volt gond, ne aggódj! ÉN most félek, harmadik baba jön, és csak két év lesz a korküli...na ez már a para:-D
2011. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én tiszta para vagyok. De inkább azért hogy a nagy mit szól,legyen rá elég időm.Sajnálom magam hogy kezdhetek mindent elölről,az éjszakázást,szoptatást...Sajnálom a nagyot,mert egyenlőre csak annyit érzek,hogy kicseszek vele,remélem ez megváltozik.Sőt biztos:)

13 hkm

2011. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De féltem bizony :) 15 hó lesz köztük a különbség :)

Azóta már összekaptam magam, de pl. keményedik sokat a hasam, a nagy most 1 éves csak, emelgetni kell, még nem jár, stb. Nem könnyű feltenni a csúszdára, sem lökni a hintában, és hol van még a vége? :)

Időben még most van rá idő, ha itt a pici, akkor meg majd meglátjuk...Még kérdés a naggyal való foglalkozás mellett a takarítás, főzés, bevásárlás, fele arányban én szoktam végezni, Férjem segít, de sokat dolgozik.

Az elején volt nehezebb, mikor jött a sok kérdés, most már nagyon várom, hogy itt legyen a kistesó :)

üdv: 26 hetes km.

2011. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!