Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héttöl hetente kell...

35. héttöl hetente kell NST-re menni?

Figyelt kérdés
Ma voltam a terhesgondozóban,adtak idöpontot NST-re, 2 nap múlva csütörtökre. Otthon láttam,hogy 2 idöpont is be van irva a kiskönyvembe, ez a csütörtöki és alatta egy jövöhét keddi dátum+idöpont. Mi lehet ez? Egy következö NST idöpont, vagy visszarendelés a terhesgondozóba? Az a fura,hogy a gondozóba sose óra-percre hivnak,csak a napot irják be,itt meg a két idöpont óra-perc pontosságú. De ha meg mind a kettö NST,akkor a gondozóba nem tudom,mikor menjek. Vagy oda már nem kell? NST-re minden héten kell menni? És a gondozóba? Nincs fogadott dokim,SZTK-ba járok!
2009. máj. 5. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem heti 2 időpontot kapok az egyik az NST-re, a másik ultrhangra.Mert innentől ultrahangra is hetente kell menni.

37 hetes kismama

2009. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg hetente kell menni. A legegyszerűbb, ha először mész NST-re akkor megkérdezed, hogy legközelebb mikor kell jönni illetve mi a másik időpont. Hiába írjuk le, hogy Zalaegerszegen vagy Mátészalkán mi a szokás, ettől nem igazán tudod, hogy nálatok is pont úgy van-e.
2009. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!