Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik magánorvoshoz...

Kismamák, akik magánorvoshoz jártok! Az NST vizsgálatot hányadik héttől végzik és milyen időközönként? Úgy tudom, hogy hetente, ezért érdekelne, hogy ti ilyenkor minden egyes alkalommal kifizetitek a dokinak a terhesgondozás díját? 33 h km.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 37.-től. De nem vagyok benne biztos. Nálam a doki későn kapcsolt, és ha jól emlékszem, csak a 38.héten voltam először.
2011. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem fizettem, mert a kórházban csinálták a NST-t. Illetve első alkalommal adtam egy keveset, de nem annyit, mint a magánrendelésen. Utána nem adtam.
2011. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 34-35. hetet mondta a doki, de hetente kétszer kell mennem ctg-re, terhességi cukor miatt. Hét elején az ő rendelőjébe, hét vége felé a kórházba. Nála ki is van írva, hogy a végén fele a gondozási díj.
2011. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36. héttől hetente, 39. héttől hetente kétszer kellett járnom a magánrendelőjébe NST-re, aminek a díja alacsonyabb volt, mint a terhesgondozás díja. 5000 volt a Terhesgondozás 3000 az NST.
2011. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

36. héten voltam először nst/ctg vizsgálaton magándokinál, és utána hetente kellett mennem.

A 36. héten és a 38. héten meg is vizsgált, akkor ki kellett fizetnem neki a vizsgálat díját és az nst díját is. A 37. és a 39. héten csak nst-n voltam, akkor csak ezt kellett kifizetnem.

Én túlhordtam, de a 40. héttől a kórházba kellett mennem nst-re, nem a magánrendelésre, így azért már nem kellett külön fizetnem.

2011. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, kiváncsi vagyok, nekem majd miért mennyit kell fizetnem; nálunk 8 ezer a terhesgondozás, remélem a többiért nem kell majd ennyit fizetni.

Köszi a válaszokat.

2011. jan. 5. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. Héttől hetente kellett menni a magánrendelőbe, és biza heti 8000 elkèrte!
2011. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pfff...hát ez gáz, én is ettől tartok, de mindenképp hozzá akarok járni erre a kis időre, mert ő lesz a fogadott dokim is, ráadásul császárt jósol már most. Nálam is felmerült a cukorprobléma, jelenleg is diétézom, ezt megelőzően pedig hormonproblémáim is voltak a pajzsmirigyem miatt, szóval nem vagyok egyszerű eset, sajna a régi Sztk-s orvosom kereken vissza is utasította a szülésemet, terhesgondin le se sz*rt ezért is kellett váltanom.
2011. jan. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!