Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Max mennyi ideig adjak be az...

Max mennyi ideig adjak be az epiduralist? (hany ujjnyi) Hany percig tart mig beszurjak? Mit lehet erezni? 2 fajas kozott adjak be? Irnatok rola tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nekem az elsőnél már nem sok volt vissza mikor beadták,de azt mondták,hogy kérjem,mert anélkül nem biztos,hogy megszülöm.A fájások már szinte összeértek,úgyhogy így kicsit nehézkes volt egyenesen megülni,míg beadták,utána viszont sokkal jobb lett,és felgyorsultak az események.A sok rémisztgetés ellenére nekem jó volt,hogy kértem.Sokat segített a sok szenvedés után.

Könnyű szülést!:-)

2009. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem és epidurálást kértem(félek az altatástól)2 perc alatt beszúrták és nem érzel fájdalmat!De én nem tudom hogy szülés közben ez 0
2009. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második vagyok bocs a fiam elnyomta szóval szerintem nincs sok külömbség a normális szülésnél és császáros epidurálásnál!!!Jé végig tudtam írni anélkül hogy a fiam elnyomta volna!
2009. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak egy pici szúrást éreztem, amikor beadták az epidurális érzéstelenítést. Azt sajnos nem tudom, hogy mennyire voltam akkor kitágulva, mert nem mondták, de az biztos, hogy megváltás volt. Utána szinte teljesen megszűnt a fájdalom és nagyon gyorsan tágultam, szerintem a kitolásnál is nagyon sokat segített, így egy kicsit tudtam legalább pihenni. Nekem két fájás között adta be a dokim és kb. fél perc alatt megvolt.
2009. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!