Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatot szeretnék a...

Tapasztalatot szeretnék a pierre cardin ps 682-es babakocsiról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekünk,de nem tudom kényelmes lenne-e a babának a sport része?
2011. jan. 7. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jó babakocsi, nekem ugyan Espiro-m van, de minden kiegészítóje megegyezik a Pierrel (mózes, hordozó és sportrész), úgyhogy csak javasolni tudom. A sportrésze is kényelmes a babának, annyi, hogy kagyló formájú, tehát ha hátradöntöd a háttámláját, a lába nem lesz egyenesbe, hanem úgymond az "egekben" van. De a babák ezt bírják. Úgyhogy szerintem nyugodtan vedd meg.
2011. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként pont ettől a kagyló űléstől tartok,hogy mennyire lesz ez jó neki.
2011. jan. 7. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen, de: a pierre-k általában jók, nekünk beváltak. Kagylósat nem vennék, mert pl fél évesen már nagy a mózeshez, de lehet, hogy oldalt, vagy hason aludna el a kocsiban. Azt ezekben nem tudod.
2011. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na nekem volt

imádtam az első 4-5hónapban de mikor már a sport rész került fel...hát kb 3-4alkalommal vittük benne mert borzalom ez a forma, tényleg kényelmetlen hogy a lába egekben van, elég merev nekem és szűk

pedig átlagos a babám

így eladtuk és vettünk egy sprot babakocsit


Én is nagyon ráálltam a babakocsi témára anno, de másodiknál, tuti sima sprotot veszek ami vízszíntesig dönthető újszülöttnek is jó

2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Most egy kicsit elbizonytalanodtam...
2011. jan. 8. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, hogy lehet, hogy kényelmetlen lehet a babának, de a fiam annyira összekuporodott benne, hogy aludt rendesen. Nem tudom, hogy a Pierre-nek van-e másik változata, de az Espiro Enzo-t nézd meg, mert annak a háttámlája vízszintesig dönthető. Árban egy picit drágább, de jó. Én először azt vettem volna, de a kocsi csomagtartójába nem fért el sajna a váza összecsukva.
2011. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk ugyan nem PS-kocsink volt de kagylós és a fiam nem szerette szűkös sajnos, én is eladtam és dönthető háttámlás, külön állítható lábtartós babakocsit vettem neki Maxi Cosi Mura 3-at, ezt sszeretjük mindketten

2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi PC AKARTAM ÍRNI NEM PS-t:-)
2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!