Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap a párommal Szeretkeztün...

Tegnap a párommal Szeretkeztünk mikor már majdnem elment gyorsan kivette és elélvezett. Lehtek terhes? A TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
De attol hogy kivette lehet rá esély hogy terhes leszek?Tehát valami mehetett be? vagy nem?:S Ugy olvastam hogyha iylen átlátszo nyulos a váladékom nem iylen fehéres akkor peteérésem van ez igaz? mert most iylen van vagy 2 napja.9-10 -én kell majd megjönnie ha nem jön meg rá hány napra teszteljek?Elöre is köszönöm a normális válaszokat:)
2011. nov. 1. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj ezen, de ha tegnap voltatok együtt akkor még elmehetsz az ügyeletre 72 órásért.


mert lehetsz terhes, ha már beléd hatolt attól is lehetsz.

az idöpont meg még elég kedvezö is lehet a teherbe eséshez, ha nagyon nem akarsz babát akkor most elmész az ügyeletre. mond anyádnak hogy barátnödhöz ugrasz le.

2011. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Az elő-vagy élvezeti váladék korábban jön. Ha peteérésed van, vagy -körüli időben vagy, nagyon is lehetséges.
2011. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes a második babával. Most vagyok 12. hetes. Szóval lehetsz!
2011. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetsz terhes. Menj el a sima orvosi ügyeletre. Mondd el az orvosnak, hogy esemény utáni tabletta receptre van szükséged most azonnal. Elmondod, hogy egészséges vagy, rendben van a ciklusod amúgy, és kész. Adni fog receptet, ne kockáztass, ha nem akarsz babát.

2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jajj esemény utánit vettem be multhonapbba akkor megvolt a menzim és ugy élvezett belém mert elvileg akkor nemlehet babám:S és uugytudom h nem lehet már bevenni ez multhonapb 15 én volt:S Msot akkor lehetek terhes komolyan?:O De nem bennem ment el:S
2011. nov. 1. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy te mennyire egy felelőtlen p vagy...gondolom kb 15éves...miért nem lehet felhuzni azt az ovszert ha már nem szedsz tablettát???hm??inkább minden hónapban parázol meg rohangálsz semény utániért...gratulálok...

nagyon remélem h nem leszel terhes(mert valóban lehetsz előváladéktól) mert ilyen felelőtlen "nőnek" nem való baba.

2011. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok! eddig midnig igy Szeretkeztünk és enm volt semmi gond!...Apárom nem akar oveszt huzni!! msot is ezért veszekettem vele! Én meg nem akarok tablettát! Pedig ő azt szeretné de egy csomo káros mellékhatása van! pl oylat hallottam hogy meddő leszek ha huzamosabb ideig szedem,meghizok,a menzim bezavarja meg iylenek.Tartok ezektöl föleg a meddöségtöl...De egszerüen enmtudom rávenni! pedig tudom hogy ugy kéne!!:'( és neki ál feljebb Ő van besértödve..mit tegyek?:'(
2011. nov. 1. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

öhm,...

Szerintem ez a férfi nem szeret téged, mert ha Te nem akarsz tablettát szedni az érthetőbb, mint, hogy nem akarja ő felhúzni az óvszert, de így egyáltalán nem vigyáz rád. Vagy gyereket akar, ez sem zárható ki.

Én nem szeretkeznék vele addig, amíg nem húz óvszert, vagy megérti, vagy...ennyi.

(de ez én vagyok)

2011. nov. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a mai fogamzásgátlóknak már alacsonyAbb a hormontartalma, és nem okoznak galibát. amikről irtál az kb anyáink korában volt h minden bajuk lett tőle..ezért kell nőgyógyászhoz menni, aki a neked legmegfelelőbbet irja fel. én 12évig szedtem, semmi bajom nem volt tőle és a második babám várom épp...a terhesség után ujra szedni fogok, mert nem tervezünk több babát. arrol nem beszélve, hogy az esemény utániban van akkora lorugás hormon, ami sztem 3havi gátlóban nincs, na az tényleg megkerveti pl a mensit is...

a párodról meg tényleg nincs mit mondani- nem hajlando??mennyire gáz már...sok észre nem vall már boccs. s abba nem gondoltál bele h akkor elötted sem használt valsz, s ki tudja milyen nőktől milyen nyavajákat szedett össze amit ad tovább neked is...hisz nem csak a terhesség kivédése miatt hasznos találmány...

én ezen elgondolkoznék kicsi.

2011. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!