Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok ma...

36 hetes terhes vagyok ma voltam a rendes 36. heti vizsgálaton de reggel óta megnött a folyásom mennyisége olyan mintha bepisiltem volna vizszerü és elég sok ez ilyenkor már normális?

Figyelt kérdés

szerintem ez nem lehet a magzatviz!

ma az orvos megvizsgált és voltam ctg-n is és ott minden rendben volt!


2008. márc. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a védőnődet vagy hívd fel az orvosodat ez ügyben és ha kell holnap menj vissza hozzá. Elképzelhető hogy elkezdett szivárogni a magzatvíz. Azzal pedig vigyázni kell mert fertőzést lehet kapni és az már a babát is érinti.

36 héttől már bármikor szülhet az ember, lehet kinyiltál azóta hogy a dokinál jártál.

Nővérem délelőtt volt orvosnál minden rendben volt, zárt volt a méhszály és este meg már ment szülni 38 héten.

2008. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen eggyetértek az előttem szólóval,ami a válaszát illeti..
2008. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem volt durva a vizsgálat?Mert sokakat hallok erről panaszkodni az utolsó időkben.

Szerintem is járj a végére,ha nem múlik a folyás.Mert lehet természetes is de lehet a vized is.Úgy tudom,lehet valami tesztcsíkot venni a gyógyszertárba,ami kimutatja,ha magzatvíz a van a folyásban.Egyébként nekem a lányommal vagy 2 hétig szivárgott,és hiába mondtam a dokimnak:(

Azt mondta,az csak folyás lehet,és mikor indította a szülést,akkor mondta,hogy felül volt kicsit repedve a burok,ezért szivárgott a víz.Fertőzést is kaphatott volna a babám:(

Sok szerencsét,könnyű szülést

2008. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!