Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hanyinger az csak reggel...

A hanyinger az csak reggel jelentkezhet?

Figyelt kérdés
Aki veszelyeztetett terhes,annak tenleg csak fekudnie szabad egesz nap?Vagy mit lehet csinalni?Setalni,fozni,bevasarolni,ilyeneket nem lehet?
2009. máj. 6. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak reggel, ez tapasztalat.Akár este 11 kor is , vagy egész nap mint nekem.Attól függ miért vagy veszélyeztetett, de a dokid biztos mondja majd ha feküdni kell.Kérdezd őt.
2009. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat pihenni, és könnyű házi munkát lehet végezni. De nem lehet vödör vizeket cipelni és nehéz fizikai munkát végezni.

Én veszélyeztetett terhes voltam és vannak lovaink, és én itattam meg reggel őket. 15 literes vödörből. Előfordult, hogy bekeményedett a hasam már 18 hetesen is, és megfájdult. De muszáj volt megitatnom őket. Most azóta egy éves már a lányom.

2009. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem volt reggel hányingerem, mindig csak késő délután!!!
2009. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


A "reggeli rosszullét" fogalmát nem tudom ki találta ki , de én émelyegtem reggel-délben és főként este.

elméletileg a veszélyeztetett terhességnél is vannak "veszélyességi" fokok. Van , aki sétálhat , járkálhat ,bevásárolhat ... bármi , csak nem szabad megerőltetnie magát; mást bent tartanak a kórházban 3 hétig is, és csak feküdnie szabad. Ezt egy nődoki tudja csak felmérni , illetve megmondani a terhes kismamiknak.


1 terhes kismami :)

2009. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mind a 2 gyerekkel csak napkozben,de foként este voltam rosszul.Volt olyan is,hogy hajnali 3-kor arra ébredtem,hogy hánynom kell.
2009. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!