Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérezhető ha a babával nem...

Megérezhető ha a babával nem lenne rendben valami? Van jele?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok és urrá lett rajtam a kétségbe esés, h csak hónap végén megyek uh-ra és addig semmit sem tudok a kicsiről.
2011. nov. 2. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kismamák mindig sokat szoronganak. Bízzál benne, hogy jó lesz. A kicsi meg "tudja a dolgát" szépen fejlődik a bölcsőcskédben. Ami jó anyukának, az jó neki is. Hallgass szép zenéket, olyanokat, amik a lelket felemelik, amik megnyugtatják, sétálj a szép őszi természetben.
2011. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ismeros.

nyugi, ha baj lenne nagy vszinuseggel erezned (menzigorcs, verzes)

en is igy izgultam..amig rugdosni nem kezdett..most minden este szambazik a hasamban, ha nem, azert izgulok


ezert vettem egy dopplert (szivhallgatot), ami a 12. hettol jo..egyszer hasznaltam :(

(2.5 eves nagyfiam miatt nincs sok idom, ahhoz meg 5 perc nyugi kell)

2011. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megindul a vetélés, azt biztosan észreveszed, de pl egy missed ab-ot általában nem lehet megérezni, mivel legtöbbször nincs semmi jele.

Ne paráztasd magad, semmit nem tehetsz azon kívül, hogy vigyázol magadra. És az idegeskedés is árthat a babának.

2011. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!