Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedtek vagy szedtetek E...

Szedtek vagy szedtetek E vitamint terhesség alat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én elevitet szedek, és külön omega3 kapszulát. Üdv
2009. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én egyik nap Elevitet szedtem, másik nap folsavat, és így felváltva. :) Szép egészséges babánk lett (persze nem mondom, hogy ettől.. ) :))
2009. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kezdettől fogva szednem kellett. Nem elevitet szedet velem a doki hanem e-vitamint, meg jódot, és magne b6-ot. 34 hetes km
2009. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak a terhesség előtt szedtem, mert segítette a fogantatást és a beágyazódást. Utána már a Femibiont, de akármelyik terhesvitamin is jó. Kérdezd meg a védőnőt vagy a dokidat, hogy kell-e szedned, ha igen, akkor miért?

Üdv: 20 hetes kismama

2009. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Bocsi most láttam, nem Elevitet hanem E vitamint kérdeztél.. Azt nem szedtem.
2009. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegem elejen szedtem E vitamint,most Elevitet,kulon folsavat es Magnerot-ot,mivel ezekbol az elevit keveset tartalmaz.Tehat E vitamint kb ket honapig szedtem.
2009. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a terhesség előtt szedtem már E vitamint és folsavat, egészen a 12. hétig (addig mást nem is). Aztán az E vitamint akkor kellett abbahagynom és a folsav mellé még vasat kaptam.

Üdv.: 22 h. pocis :)

2009. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!