Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok. Eddig éreztem...

16 hetes vagyok. Eddig éreztem egy kis mocorgást odabentről, de most napok óta semmi. Remélem nincs baj. Ha lenne, azt érezném?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerencsés vagy, legtöbbünk csak a 20. hét körül érzi meg a várva-várt mocorgást. Pici még a babád, lehet h most éppen úgy fordult h kevésbé érzékeny részedet rugdossa:) nem hiszem h bármi baj lenne! 11 hetes
2009. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy jártam, csak a 18. hétnél. Ne aggódj, ha baj van, akkor az nagyon fáj és tudni fogod, gogy baj vam. Nekem Ő a második babám, és nagyon megijedtem, amikor abbahagyta a "motoszkálást", mert az első gyerkőc már a 16. héttől le sem akart állni egész a szülőszobáig. A mostani babó sokkal nyugisabb, és kevesebbet mosorog. Lehet, hogy neked is nyugisabb, vagy még csak most gyűjtögeti az erejét, és később nyugtod sem lesz.

Biztos, hogy nincs baj, ha nem fáj semmi!!!

További szép babavárást!!!:)

20+1 hetes

2009. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de most olvasom, hogy egy csomó helyen elírtam a szöveget!! Ez van, ha sietünk.
2009. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha kis pontokon érzek keményedést, de nagyon ritkán. köszönöm.
2009. máj. 6. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mult héten! Most vagyok 17+3 és tegnap óta érzem naponta többször, de nem érzek nagy rúgásokat inkább kis bökéseket és azt sem sokszor. Inkább amikor forgolódik és egészen kinyomja magát, akkor úgy érzem szétszakadok ott lenn:) De ez inkább reggelente van és van hogy délután is. Még ráérünk, majd fognak még akkorákat rúgni hogy visszasírjuk ezeket a kis motoszkálásokat:)

Boldog babavárárst!!

2009. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!