Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztetek valami mocorgá...

Mikor éreztetek valami mocorgást a pocakotokban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először?

16hetesen!!!20hkm

2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál kb. 18 hetesen éreztem először valamit, most viszont a második babánál már 13-14 hetesen tudtam, hogy ő mocorog. Igazából nem konkrét rúgást éreztem csak olyan kisebb hullámzásokat. Most vagyok 16 hetes és és már egyre jobban érzem a rúgásokat, még most sem olyan erősek, de már tudom hogy ez tuti nem bélmozgás..... :)
2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 hetesen éreztem először.
2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16hetesen éreztem először. (első baba)
2011. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 3. babámat várom és a 11.héttől érzem a mocorgást.Általában akkor ha pihenek.

12.heti UH-on megkérdeztem az orvost,hogy a baloldalon van-e,mert ott érzem mozogni és ő megerősített,hogy jól érzem,mert ott van.Most már 15 hetes vagyok és egyre többször érzem őt mozogni.

Boldog babavárást mindenkinek!

2011. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első gyermekem 14 hetesen éreztem először,majd a 16. héttől már rúgást is!


Most a másodikat 11+6 voltam mikor először éreztem!

És ha a lányommal összebújunk, akkor mindig odahúzódik Ő is! :) 13 hetes vagyok már, és szinte mindig odabújik hozzánk! :)Már ha apa simogatj a hasam akkor is egyre többször érzem hogy jön!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 15. hét végétől érzem, első baba. Először persze nem voltam biztos benne, hogy ő az, mert mindenki azt mondta, hogy az első babát ilyenkor még nem lehet érezni, pláne, hogy van egy kis felesleg is a hasamon, de később amikor már egyértelmű rúgások voltak, akkor tudtam, hogy korábban is a babát éreztem.
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!