Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hátfájás! Mit...

Terhességi hátfájás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok, de egy hete már iszonyatosan fáj a hátam, van amikor már erre ébredek.

Nektek mi vált be?

Mit csináljak hogy ne fájjon, vagy csak jobb legyen?


2011. nov. 4. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sétálj és ne ülj sokáig egy helyben. Érdemes labdát venni és azon ülni - hidd el iszonyatosan jót tesz! Először furcsállja az ember, de igenis nagyon jó az izmoknak. Helyesen tartja magát az ember, mert egyensúlyoznia kell. S pocakosan azért is jó, mert a popsidat sem terheli annyira!

Nekem sajnos szülés után még rosszabb lett a hátam. Azt hittem el fog múlni, de terhesség alatt nagyon tönkrement (sokat ültem a munkám miatt és nem igazán volt időm mozogni).

2011. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szülés utáni hátfájáson tudunk segíteni masszázzsal. A terhesség alattin is, de csak a második trimeszterben szabad. Természetesen a körülményekhez alkalmazva (testhelyzetben, erősségben, területben is). A 23. héten egy ideig még lehet, ha az orvosnak nincs kifogása. (Privátban többet tudok segíteni.)

Itt írnak néhány tippet hátfájás ellen, ezeket próbáltad már?

[link]

(Egy gyógymasszőr)

2011. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!