Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányhetesen veszítette el...

Ki hányhetesen veszítette el a magzatát? Mi volt az oka és voltak e tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rossz helyen teszem fel a kérdést de azt is tudom,hogy sokan áttestetek már rajta.Nagy félsz van bennem.10hetes vagyok és rettegek,hogy már nem hallom a szivhangját.
2011. nov. 4. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne izgulj, nem hiszem, hogy gond lesz nálad!

Nálam 16hetesen fertőzés miatt :S a fertőzés miatt ugye gyulladás lett, és megrepedt a burok.


Aztán végül erős vérzés, és egyebek... nehezen viseltem, sőt még most is sokszor rám jön a sírás, szomorú vagyok miatta. januárban telik le a fél év (júliusban volt a vetélésem), majd akkor újrapróbálkozunk, addig is a sulival leszek elfoglalva..

21/L

2011. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes volt a magzat. Igazából esélyes volt, mert gyenge volt a szívhang, és folyton véreztem. Az vígasztal, hogy nem volt életképes. Tudom, ez elég bután hangzik, de van értelme! Ha elég erős lett volna, akkor életben marad. Ha meg rásegítenek gyógyszerekkel, lehet, hogy egy beteg kisbabát kéne most ápolgatnom! Hiszek benne, hogy a természet eldönti, mi a jó neki! Az, ha életképes utódokat hoz világra az ember! Ezt Dr. Czeizel Endre, genetikus műsorában hallottam, és nekem teljes mértékben vígaszt nyújtott!
2011. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom lányok.Nekem csak az a furcsa,hogy 4.héttől rosszúl voltam hánytam, a kilencedik hétre pedig hírtelen elmúlt minden.A mellem pedíg még nem fáj a mellbimbóm kicsit érzékeny,de semmi különös.Pedig terhesség előtt iszonyatosan mellfájós voltam.
2011. nov. 4. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a 11.heten derult ki,hogy a babàm màr nem èl.A vizsgàlatok szerint akkor màr 3 hete nem dobogott a pici szive:( Az orvosok szerint kromoszoma rendellenessèg volt az oka,beteg lett volna.Sajnos ez elofordul,a beteg babàkat sokszor nem engedi megszuletni a termèszet,"szelektàl" ugymond...Szornyu volt!!Nàlam az èg vilàgon semmi tunete nem volt ennek,sem gorcsok,sem vèrzès,semmi...Rosszul pedig soha nem voltam,az elejèn sem,tehàt a terhessègi tunetek elmulàsa miatt sem volt okom arra,hogy azt higyjem bàrmi baj lehet...Szornyu volt...:(

De mièrt gondolod,hogy baj lehet? Erre egy pillanatig se gondolj!Elvezd az àllapotod minden pillanatàt,csak a szèp dolgokra osszpontosits,a fèlelmet,rossz gondolatokat probàld kiuzni a fejedbol! Csak pozitivan!!:)

Problèmamentes terhessèget,jo egèszsèget Nektek!:)

2011. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj nem lesz baj,nekem is kb 10 hetesen minden tünetem elmúlt,mintha nem is lettem volna terhes.Most itt kaccag mellettem a 4 hónapos kislányom:D
2011. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Ha ennyire aggódsz menj be a dokihoz és kérd meg, h hasi Uh-n nézzek egy szívhangot! Akkor biztos megnyugszol! És mégegy tanács: ne olvasgass itt ilyen témákról, h kinek mikor ment el a gyerkőc! Ne stersszeld magad feleslegesen! És később szüléssel kapcsolatos rémtörténeteket se olvasgass!

2011. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen, köldökzsinór miatt. Amúgy egészséges lett volna a baba.
2011. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!