Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen létezik, hogy a...

13 hetesen létezik, hogy a babámat érzem néha mozogni amikor a tenyeremet a pocimra teszem?

Figyelt kérdés
volt valakinek már ilyen érzése?
2009. máj. 7. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez kizárt. én 14 hetesen éreztem először, de belülről, bugyborékolást, a baba még nagyon pici, nincsenek akkora végtagjai, amivel "bökdöshetne".:-)
2009. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor mi lehet? ha a megérzésemre hagyatkozom, akkor biztosra mondanám hogy a pici az. nem nagy ütéseket érzek,:) csak ha jol a tenyerembe veszem a méhem, és pl oldalra fordulok, akkor olyan kis csontoskás cirogatást érzek a tenyerem közepén... néha :)
2009. máj. 7. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, még nagyon pici ahhoz hogy "átüssön", tényleg belül kezded majd érezni, nem a tenyereddel.

Szerintem a beleid mozgását érzed.

2009. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a tenyeremmel a 21. héten éreztem először a babót(és láttam a hasfalamon egy kis hullámot) Te még tuti nem Őt érzed. De kitartás...:o)


Üdv: 28 hetes pocis

2009. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem.
2009. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Á, még nem érzezheted. Gyakorlott Uh-orvos is azt mondja, hogy az még nagyon korai.
2009. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is ugy 13-14 hetes voltam mikor elösször éreztem a buborék vándorlást amikor a pocimra -egész lenn- raktam a tenyerem és akkor is csak ugy ha egy kicsit erősebben odanyomtam,ja és türelmesen vártam.ugyhogy szerintem lehetséges.az első rúgást 19 hetesen éreztem és utána kezdtem csak kéz nélkül érezni a mozgolodását,forgolodását.

boldog pocakosodást

25 hetes

2009. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én s 13 hetes vagyok érezhettél hasonlot de sajna szerintem ezek még csak a belek harmadik babát várom és mind a kettö 16hetesen mozdult meg pedig olvastam már itt ilyet h van akinek már 14 hetesen hát nem tudom...
2009. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok okoska!!!Mért ne érezhetnéd,ugyanezt éreztem én is 13 hetesen,és nem bélmozgás,mert a belek már rég nem ott vannak.


19hetes pocis

2009. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!