Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok,37 hetes. Mi az a mitől beindulhat a szülés? A dokim szabira megy, s nem akarok másnál szülni.

Figyelt kérdés

A köldökzsinór is a nyakán van,kevés a magzatvizem is...sok probléma.A súlya a babának már 3150 g.Ő is azt mondta örülünk a 37 hétnek,s 2 naponta járok vizsgálatokra is.

A saját dokimnál szeretnék szülni.Mit tegyek?


2009. jún. 18. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a köldökzsinór a nyakán van, és 37. hetet betöltötted, és a dokid elmegy szabira...miért nem indítja meg esetleg?


a szülés beindulhat ilyenkor már a szextől, a meleg fürdőtől, a lépcsőzéstől, cipekedéstől, nyújtózkodástól...

2009. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy pl. a joga gyakorlatok közben is kinyilhat a mehszaj... Es ha a babad teljesen ugy fekszik, hogy barmikor megszülethet, ha a dokidnak sincs ellene kifogasa, akkor talan ez is egy jo lehetöseg, hiszen egy nyiladozo mehszaj beindithatja a folyamatokat. En is eppen ezen gondolkodom, hogy "rasegitek", van is joga DVD.-m. Vagy ha van olyan nagy medicin labdad, akkor arra is üljel ra, mozgassad a csipödet, vagy terdelj ele, öleljed at, szoval valahogy ugy mozogjal, hogy minel lejjebb menjen a baboka, es plusz (RENDKIVÜL FONTOS, hogy) te magad is kepzeljed el, amint egyre egyre jobban alakulnak a dolgok, es a lehetö legmaximalisabban koncentralj a celodra! Nekem ugyan a szex nem jött be, de egy-ket probat meger, a lenyeg, hogy legyen orgazmusod.

Remelem hamarosan boldog anyakent fogsz valaszolni! :)

2009. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Igy jár az akinek fogadott dokija van!nekem nincs és nics is problámám!
2009. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jo azért ne már a baba alkalmazkodjon az orvoshoz!!

igy van elöttem szolo, én épp ezért nem pénzelem öket, ha meg épp szabin van, vagy meghal, akkor kidobtam a pénzt az ablakon! nem fog megölni szülésnél ha nem pénzeled ugyanugy kutya kötelessége levezetni a szülést akármelyiknek akár ügyeletes. én még nem is láttam az orvosom, uh és labor a szülésznövel, ennyi.

34km

2009. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!