Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyk és reggel...

11 hetes vagyk és reggel torokfájásra ébredtem. Nagyon nehezen tudok nyelni. Most mézes teával próbálkozom, de nem sok sikerrel. Esetleg van valami ötletetek, hogy mivel enyhíthetném még a torokfájást?

Figyelt kérdés
Van olyan gyógyszer, amit a terhesség ilyenkorai szakaszában is lehet használni?
2009. máj. 8. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagyunk ezzel a problémával :-)

Én a mézes tea mellett a Tantum Verdével próbálkozom, a gyógyszerész szerint azt szabad szopogatni. És mellette eszegetem a mézet.

Jobbulást!

33 hetes km

2009. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hét volt mire meggyógyultam, de én nem ettem semmi gyógyszert, csak mézet, meg negrót, meg sok sok gyümit, citromot.
2009. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup.
2009. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Homeogene 9 torokfájásra való homeppátiás tabletta.

Igaz én szpotatás alatt szedtem nemrég, de elmulasztotta, vagy esetleg próbáld ki az infralámpát.

2009. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ospamox-ot az egész terhesség alatt lehet szedni, ez a betegtájékoztatón is fel van tüntetve. Csak receptre adják ki. Ez mellé pedig én is a Tantun Verde szopogatós pasztillát javaslom, mert ez egy kicsit érzésteleníti a fájós területet.

Jelenleg 37 hetes terhes vagyok, eddig háromszor volt torokgyulladásom. A dokim mindig ezt a kettőt javasolta, 2-3 nap alatt teljesen elmúlt a torokfájásom.


Jobbulást és boldog babavárást!

2009. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! Várok még további ötleteket! :)
2009. máj. 8. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sós vizes gurgulázás szokott használni! Semmibe nem kerül! Persze csak ha birod, mert van aki öklendezik tőle, hidd el nagyon hatásos napi 4 gurgulázás és 2nap alatt kutya bajod!
2009. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!