Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok ilyenkor? A...

Mit csinaltok ilyenkor? A lanyom allandoan azt akarja vele foglalkozak, es ha nemvagyok vele nyugos, nyerit amig oda nem megyek, keveset alszik napkozbe, alig tudom elvegezni a dolgomat.

Figyelt kérdés
Apa meg nemsegitt semmibe. Alig varom mindennap, hogy este legyen. Mit csinaljak, hogy minden jobb legyen? En estere ugy kipurcanok.
2009. ápr. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, a kisfiam rögtön elkezd sírni, ha akár csak 1-2 percre elmegyek mellőle, én sem tudok szinte semmit csinálni mellette (max beindítom a mosógépet vagy ilyesmi). Szerencsére nálunk a férjem szokott segíteni, amikor otthon van, akkor megkérem, hogy foglalkozzon a gyerkőccel, én meg addig mosogatok, stb.

Próbálj meg beszélni a pároddal, hogy segítsen egy kicsit vagy nagyszülő, barátnő nincs a közelben?

Esetleg próbáld meg odaültetni magad mellé a babát, amíg pl a konyhában vagy, bár ez nálunk is max 10 percig működik.

2009. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a manód?

Én, ha nagyon nyűgi volt, mindig beletettem a kenguruba és így minden oké volt. Élvezi figyelni, hogy mit csinálok, persze mindig kommentálom az eseményeket, a főzés a kedvence...:) A mai napig ez a módszer, hála Istennek egyre kevesebbszer kell ehhez folyamodnom, már 8 kg a művésznő:) Sokszor el is aludt rajtam, de sokszor úgy tudtam elaltatni napközben, hogy melléfeküdtem a nagy ágyban. Néha én is bevágtam a szunyát, vagy olvastam, vagy csak néztem, milyen cuki:) A háztartást meg hagytam a francba, csak a szükséges "kosztalanítás" volt a repertoárba. A vasalást egy héten 1x csináltam, az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy olyankor apa besegített...:) A te párod miért nem vonható be semmibe? Így nem csodálom, hogy kikészülsz...:(

Ahogy idősödik a picur, egyre könnyebb lesz, addig meg félgőzzel előre!

2009. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar 100szor beszeltem vele elvan vele max 10 percig azt annyi.nagyszulok dplgoznak nem nagyon ernek ra.amiota megvan a lanyom a baratnoim nem neznek felem.
2009. ápr. 10. 10:26
 4/5 A kérdező kommentje:
5 honapos.a ferjem vagy dolgozik vagy csavarog.keveset van velunk.en is mar gondoltam a kengurura.ugyhiszem fogok is venni.
2009. ápr. 10. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a lányod már ül? az enyém ilyen idős korban kezdett ücsörögni és tök jól elvolt fél órákat, de amikor eldőlt jött a nagy üvöltés. Ha még nem ül akkor meg jó lehet a játszószőnyeg. Vagy ilyen pihenőszék, ha a konyhában főzöl:)
2009. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!