Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom az utolsó mensim,...

Ha nem tudom az utolsó mensim, és terhes vagyok, hogyan lehet a legpontosabban kideríteni, hogy mekkora lehet a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ultrahangok előre haladtával a méretei alapján egyre inkább beszűkül elvileg a szülés időpontja, így a fogantatásé is :)
2011. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség 12 hetes koráig a babák méreteiket tekintve egyformán fejlődnek, ezért az ultrahangos mérésekből elég jó közelítéssel meg lehet állapítani a terhesség korát.
2011. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj nem értelek,nem tudod mikor volt meg utoljára?
2011. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam napra pontosan csak kb, ezért is változott 4 napot a kiírt időpont!
2011. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a masodik valaszolo irja.

11-14. het kozott biztosan kell keszulnie uh-nak, akkor kell nagyon pontosan megmerniuk a magzat ulomagassagat es abbol szinte napra pontosan megallapithato a terhessegi kor.

Ne izgulj!


Egyebkent ha valamilyen oknal fogva most teherbe esnek, akkor en sem tudnam megmondani az utolso mensim datumat, pedig nem vagyok se buta, se hulye. Van ez igy.

Most egyaltalan nem tervezunk gyereket, igy nekem most nem kell lesnem gorcsosen, hogy napra potnosan mikor kell megjonnie, mikor teszteljek, stb, csak annyit tartok a ferjemben, hogy a honap kozepen mensiztem az elmult honapban, tehat hamarosan szamithatok ra most is. Tampon minden taskamban van, tisztasagit minden nap hasznalok, szoval jelenleg en nem irom naptarba a mensimet es felolem jon, amikor akar.

Szoval nem kell ezen meglepodni, van ez igy.

2011. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 2 kicsi mellett elég húzós napjaim vannak, egyszerűen nem irogattam a mensim napjait ennyi.
2011. nov. 9. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, nekem is cifra volt, mert szülés után egy bő évre jött meg, tartott 3 napig, aztán utána semmi. Utána 1,5 hónapra teszteltem negatívat, rá egy hónapra pozitívat.

Az első UH-on 8+5-nek mondták, a 12. hetin 12+3 helyett 11+5-nek, most a 19. hétben fiatalítottak rajta újabb 10 napot, hát kíváncsi vagyok, a jövő heti UH-on mit mondanak...

Én is úgy tudtam, minél hamarabb mész, annál pontosabb a becslés. Hát, most ezek után kezdek benne kételkedni. :)

2011. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!